reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
łóżeczko super......i można bałagan pod niego schować;)
otóż to, na bałagan idealne szczególnie, ze jeden wspólny pokój mamay.
Lilac super spanko, też mi się takie marzyło, ale uznałam, że młody jeszcze za mały, żeby na górze spać.
na początku też się ciut obawiałam, nawet chciałam dokupić taki baldachim z IKEI ale nie pasował. Okazało się jednak, ze Kuba sobie świetnie radzi, wchodzi sam jak ma ochotę i schodzi już też ale wtedy jak ja nie mam na to ochoty.
A na wysokość nie jest wcale takie duże, nawet myślałam, ze większe. a to tylko 97cm i na dole troszkę ciasnawo. można czasem głowa przydzwonić jak się człowiek zapomni.

Komody MALM super. bardzo pojemne i estetyczne. mamy w pracy.
 
Dziewczyny szukam czegoś fajnego rozkładanego do spania do dużego pokoju. Sofy lub naroznika. Możecie coś polecić?

Zapominajko Ty kupowałaś na allegro dla młodego łóżko takie z barierką w kolorze dębu??? Dobrze pamiętam czy coś pomieszałam?
 
reklama
Do góry