reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D no nie moge z was dziewuszki:-D:-D:-D:-D:-D moze ja tez sobie sprawie po porodzie podobny komplecik aby wynagrodzic mojemu mezowi 9 miesiecy abstynencji seksualnej:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wariatki!!!!!!!!

A ja chyba do Was dołącze. Kupię sobie taki komplecik policjantki. Specjalnie w za małym rozmiarze i będę miała motywacje. :-)
Myszko to jest rozciagliwy matreial, wiec raczej nie bedziesz miala motywacji:-D:-D a poza tym Ty szczuplutka jestes:rofl2:
Zozakoza zawsze mozesz na nas liczyc:-):-)
tu masz link do tego sprzedawcy do butkow, bo ma tez inne wypasione modele, gdybym mial wiecej kasy to chyba wszystkie bym kupila:-D:-D
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

a i pielegniarke z lateksu:-D:-D:-D
VINYLOWA SEXI PIELĘGNIARKA BIAŁO CZERWONA L (494219309) - Aukcje internetowe Allegro
:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D boskaaaaaaaaaaa, ale juz koniec z moimi fantazjami , bo finansowo nie wyrabiam:-(
 
Szalone dziewczyny!!! Ja na razie planuję jakiś fitness od lutego i szybki powrót do sylwetki:-) Jakbym teraz założyła jakieś fajne wdzianko mini z takimi udami...szkoda gadać
 
reklama
Do góry