reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Hej,
ja również polecam Wam nosidełko na brzuszek...ja już 3cią córke bede w nim nosiła :-)...
Dla odmiany my mamy nosidełko BabyBjorn, z tego sprzetu najbardziej ciesza sie tatusiowie...:-)To nasze jest naprawde super...wygodne do zainstalowania dzidka i bardzo bardzo bezpieczne :-)
Nosidełko - BabyBjorn = komfort + bezpieczeństwo (476839678) - Aukcje internetowe Allegro
Co do karuzelki, fajna taka na pilota, nawet przez chcilke przeszło mi przez myśl, zeby taka sobie sprawić...ale poszłam po rozum do głowy i bedziemy korzystać z tej która mamy...dzidek i tak nie bedzie z niej bardzo długo korzystał...szkoda kaski...bo jedną mamy dostaliśmy używana od znajomych ...więc wydawanie kasy na kolejną byłoby conajmniej w naszym przypadku bezmyślne...ale naprawde fajoska sprawa :-)
 
a ja mam takie może dziwne pytanie odnośnie tych nosidełek jak to jest czy najpierw zakłada sie nosidełko na siebie i dopiero umieszcza się w nim maluszka czy najpierw maluszek do nosidełka a później zapinamy na sobie?
 
darina- może pytanie dziwne nie znam się,ale ja równiez sie pod nim podpisuje....nigdy wczesniej sie nad tym nie zastanawiałam,ja obstawiam że chyba najpierw maluszka do nosidełka a dopiero później na siebie..ale moge sie mylic, bo ja jeszcze nie w tajemniczona
 
jeju powiem wam ze tez nie wiem:no::no: wlaczylam az plytke z filmem Pawla Zawitkowskiego zeby sprawdzic ale on tan robi instruktarz wkladanie dziecka do husty tylko a do husty najpierw dziecko potem dziecko na sibie z husta ale o nosidelku nic tam nie ma:-:)-(
 
A ja tez jeszcze z innej beczki na jakiej wodzie przyzadzacie herbatki i mleczko dla malenstwa???? takiej butelkowanej wodzie dla dzieci czy przefiltrowanej tylko??? :baffled::baffled::baffled: maz wczoraj kupil dzbanek do filtrowania wody brita z mysla o piciu malenstwa a pozniej jedzonku Filipka a ja nie wiem czy to wystarczuy czy raczej butelkowana????:confused::confused::confused:
 
kankiya to i jak ci się podoba mój prezencik
już nie mogę się doczekać jak go założę:szok::szok::szok::szok::szok:
 

Załączniki

  • DSCN1811.JPG
    DSCN1811.JPG
    532,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
kankiya to i jak ci się podoba mój prezencik
już nie mogę się doczekać jak go założę:szok::szok::szok::szok::szok:

:szok::szok::szok::szok::szok: masakra, boski komplecik, ale bedzie z Ciebie Domina;-) pozniej poprosze o sesje w stroju:-D a masz kozaczki latexowe do tylka , bo jak chcesz to Ci pozycze:-):-) super beda pasowac do kompletu:tak::tak: dzieki za foto , bo ciekawosc by mnie zezarla:zawstydzona/y:
 
Do góry