reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

ja mam kajdanki w panterke i pejcz góralski wiec jak cos to równeiż moge pozyczyc:p hahah
:-D:-D:-D:-D ja poprosze pejcz góralski:-D:-D
Myszqo diablica jest zajeb....;-);-);-) juz Cie widze w tym przebranku i z tym ogonkiem:-):-) miodzio:tak:
tylko jak zaczniemy tak szalec to szybko nam znowu brzuszki urosna:-D:-D:rofl2::rofl2:

Dorotko
co do ud to sie zgodze z Toba:tak: zanim ubiore cokolwiek musze najpierw nad soba troszke popracowac:tak:
 
reklama
Jeśli chodzi o nosidełko, moje zakłada sie najpierw na siebie a potem wkłada sie w nie dziecko, ono jest tak zbudowane, ze mozna je założyc a częśc w której zapięte jest dziecko , położyc na stole lub przewijaku i potem podpiac do góry, jest naprawde wygodne w użyciu :-)
 
A mi się udało kupić chustę wiązaną, taką, jak chciałam.Już nie mogę się doczekać pierwszej wycieczki, ale najperw.... Kochanie pospiesz się albo chociaż przesuń troszkę na dół
 
My wybralismy chustę bo daje dużo różnych możliwości wiązania, a wiązanie nie jest takie trudne jakby się wydawało - uczyli w szkole rodzenia. Różne dzieci peferują różne pozycje:-)
Ale nosidełek też jest dużo różnych typów, więc każdy znajdzie coś wg własnego uznania
polecam: www.chustomania.pl
 
reklama
No właśnie ja cały czas o chuście myślałam, ale mam strach, że źle ją zawiążę i będzie jakiś wypadek.
Nosidełko wydaje mi się pod tym względem bezpieczniejsze.
 
Do góry