reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

adudz, dzięki bardzo za opinie o wózku. Ja sama już nie wiem czy kupować taki wózek bo przerażają mnie te maleńkie kółeczka i to że są nie to plastik ni to pianka takie poprostu dziwne. Pewnie to przyzwyczajenie do starego wózka hihihi :-D
 
reklama
JA używam i używałam ZIAJI,bo nie jest drogi , a fajny.
Tylko cai biali po nim są:-D.
a te kremy są straaasznie drogie.

tE Bodziaki czadowe ,po wyplacie ,chyba wezme dla chłopców takie same będa mieli .:tak::-)
 
A ja byłam dziś w drogerii, zeby rozeznać się w markach i przede wszystkim w cenach :szok: SZOK małe tubki a takie drogie!! Bartek nie toleruje Ziaja. Zostaje mi kolastyna albo Dax Cosmetix. Którys z nich jest w spray'u i chyba ten wezmę bo lepiej go rozprowadzę i pewnie będzie wydajniejszy niż krem. I już przyzwycziłam sie do myśli, że wydam na to około 20 zeta a jak pojedziemy na urlop to jeszcze i coś po opalaniu by się przydało. Szkoda gadać, wydam fortunę w Rossmannie :no:
No i ciągle jestem ciekawa Waszych opinii :tak:
 
Smarowac buzki smarowac, moja sie opalila na Majorce choc na slonku nie siedziala... i najlepsze,ze wtedy miala smoka w buzi i ma tera ztakie biale od smoczka :-) :-)

Ja z filtrem to pewnie Ziaje jej kupie. Dla mnie najlepsze z tanich kosmetykow. Kolastyny osobyscie nie lubie. dax cosmetic tez ma dosc dobre tanie kremy.

BEATKO a potrzebujesz ta spacerowke -parasolke na wyjazd czy poporstu, zeby Julcia juz w niej jezdzila caly czas??? pytam sie, bo moze poczekaj chwile.... czasem jest ak,ze dzieci juz w wieku ok 12-16mscsc przestaja tolerowac wozki chca tylko chodzic. Tak bylo u mojego znajomego corcia w wieku 13msc nie chciala uz jezdzic w wozki i chodzila wszedzie na nozkach :-) Wiec moze byc to zbedny wydatek.. chyba,ze na wyjazdy chcesz to co innego..
 
Cześć.
Ja też polecam dax dla dzieciaczków. Przetestowany na starszaku i teraz dla Adasia też mam w sprayu. Balsam ma błękitny kolor więc fajnie widać, czy Dzieciaczek jest dokładnie posmarowany.
 
reklama
Ja małemu kupiłam z Nivea bo akurat taki mi sie rzucił w oczy w rosmanie.Mały go dobrze toleruje tylko mógłby byc troche bardziej rzadszy bo sie cieżkawo go rozsmarowuje.
 
Do góry