reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

skusiłam się na paczkę tych huggisów w biedronce (z rys. na całej pieluszce) i pierwszego Julka przekupkała w dzień :-D na noc na pewno nadal będę zakładać oryginalne pampersy. Wzięłam też dada bo też mieli promocje. No i zup i deserków :-D:-D:-D
 
reklama
BEATKO i co kupials spacerowke???
My w nocy jedziemy na Huggiesach i mala ani razu jeszcze mi ich nie przemoczyla :-) a sika w nocy duzo, bo pielucha po zdjeciu z pupy wazy 400g!! Za to pampersy u na sie nie przyjely przez ta duza ilosc zel ...
Co pupa to inny zwyczaj :-) :-) :-)
 
Huggiesów w Biedronce się wg. mnie nie opłaca... Wychodzi ponad 50gr. od sztuki.
A z tego co widzę to w Auchanie bardzo często maja promocje na te pieluchy.
Karolinko - te które ja teraz kupiłam maja Kubusie na całej pieluszce.
 
hee,MY przesikujemy wszystkie pieluchy oprócz DADÓW i PAMPERSÓW orginal!!
Takie mój syn ma lanie.
A te z LIDLA to u nas calkiem porażka w nocy po 3 razy sie budził przelany!:tak:
 
Huggiesów w Biedronce się wg. mnie nie opłaca... Wychodzi ponad 50gr. od sztuki.
A z tego co widzę to w Auchanie bardzo często maja promocje na te pieluchy.
Karolinko - te które ja teraz kupiłam maja Kubusie na całej pieluszce.
No wiesz Iwoon jak ktoś nie ma Auchana pod nosem, to nie będzie jeździł za nimi , bo więcej na paliwo wyda , ja teraz w Biedronce płaciłam 45 gr za sztukę !
 
Huggiesów w Biedronce się wg. mnie nie opłaca... Wychodzi ponad 50gr. od sztuki.
A z tego co widzę to w Auchanie bardzo często maja promocje na te pieluchy.
Karolinko - te które ja teraz kupiłam maja Kubusie na całej pieluszce.
Dziekuje :-) Juz mam je 3paczki - moja mama, tata, siostra kupili malej po paczce na Dzien dziecka :-)
 
reklama
Aniu ja ci niestety nie pomogę bo nic na razie takiego nie było nam potrzebne, ale z miłą chęcią zobaczę co proponujecie
 
Do góry