reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

my uzywamy johnsona faktor 50
jest oki tylko ciezko sie rosmarowuje no i cena nie ciekawa:dry:
 
reklama
Dzięki kobitki.
Stopi, ja wózek chciałam właśnie na wyjazd, żeby mi było łatwo go zapakować do pociągu itp. Ale tak się zastanawiam, moja mała nie usnie inaczej jak podczas wariacji w swoim łóżeczku lub w wózku. Na rękach ni cholery, bujana, kołysana też nie. No i jeśli mam ją wieczorami usypiać to najlepiej chyba w wozku w domu, albo ..... wyjść po kolacji na spacer uśpić i wrócic:-D potem jakoś delikatnie przełożyć do wyra z nami. Tylko że jak mam dźwigać tak cięzki wózek z małą przez kładkę w Kołobrzegu (która była to wie o czy mówię :-D) to chyba wolę mieć lekką parasolke. No i w sumie nadal mam dylemat ...

aha, kolastynka 50 też jest bardzo gęsta i cenowo ok 20zł .
 
IWONKO a u nas dopiero od 1.06 mja byc hehe :-) Powiedz mi , ktory to jest rodzaj pieluch- male rysynki z kubusiem na calej pieluszce, czy cale biale i tly rysunek na pasku??? Pytam sie, bo czasem te hugiessy sie roznia od siebie nie tylko wygladem, ale jakoscia i nie wiem w ile paczek sie zaopatrzyc :-) :-) Nam teraz przy wielorazowkach praktycznie 2-3 jednorazowki dziennie ida , to mzoe juz zrobie zapas do konca pieluchowania... I to na dodatek roz.3
 
Kurcze tego Ci Karolcia teraz nie powiem.
Kończę jeszcze poprzednia paczkę....rozm 4. Teraz kupiłam 4+ a wcześniej w Biedronce M. na promocji kupił rozm.5. Tak wiec póki co jestem zapieluchowana :)
Jutro otworze pakę i Ci napiszę. A swoją droga które są lepsze?? Te z Kubusiami na całej pieluszce czy tylko na pasku?? Bo ja cały czas miałam te we wzorek na całości.
 
Wita mamuśki , co do huggiesów ja kupiłam w biedronce taką małą paczkę za 19.19zł roz. 4 tam jest 44 sztuki, kupując dwie paczki wychodzi 88 sztuk za 39.80, co się opłaca , bo paczki z 64sztukami kosztują tyle samo! Są całe z kubuśkami!
 
IWONKO jak dla mnie te z rysunkami na calosci sa delikatniejsze i milsze w dotyku... te co maja tylko na pasku kupione w Polsce sa takie sztywniejsze i czasem maja takie twarde grudki.. albo mi sie takie trafily, jak kupilam jakis czas temu na promocji...
Za to jak kupilam Huggiesy tylko z rysunkiem na pasku , ale w Hiszpanii to miodzio byly :-)


NIUTA ja w supherfarmie kupuje zawsze po 38,90 hugiessy 86sztuk :-) Tylko my na 3 jeszcze jedziemy, wiec ekonomicznie...
 
IWONKO jak dla mnie te z rysunkami na calosci sa delikatniejsze i milsze w dotyku... te co maja tylko na pasku kupione w Polsce sa takie sztywniejsze i czasem maja takie twarde grudki.. albo mi sie takie trafily, jak kupilam jakis czas temu na promocji...
Za to jak kupilam Huggiesy tylko z rysunkiem na pasku , ale w Hiszpanii to miodzio byly :-)


NIUTA ja w supherfarmie kupuje zawsze po 38,90 hugiessy 86sztuk :-) Tylko my na 3 jeszcze jedziemy, wiec ekonomicznie...
No bo czym mniejsze rozmiary tym więcej sztuk, a ja juz na noc muszę 4+ kupywać , bo przesikuje, oby tylko na noc! Zawsze jakaś oszczędność!
 
reklama
Do góry