reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

Czesc dziewczyny! Stoje przed wyborem fotelika samochodowego i juz nie wiem co wybrac.... Nie moge wydac 1000 zl a chcialabym zeby byl mozliwie bezpieczny i wygodny... Pomozcie!
 
reklama
matylda ja tez się powoli rozglądam za fotelikiem no jak byś miała coś ciekawego to podrzuć link :tak:;-)
 
Ja polecam Maxi Cosi XPriori. Nowe są po około 800 zl, ale używany można kupić dużo taniej. Można kupić nową tapicerkę jak stara jest bardzo sfatygowana. Ja mam taki fotelik po Julci i właśnie zamierzam przesadzić do niego Filipka. Fotelik jest bardzo bezpieczny i wygodny, i wystarcza na dłuuuugo (Julka jeździła w nim prawie do 4 lat, służył jako 2 fotelik w drugim aucie). Tutaj jest np używany:

http://www.allegro.pl/item1045772824_maxi_cosi_priori_xp_9_18_kg_fotelik_samochodowy.html
 
matylda my mamy fotelik romer king 9-18 kg i bardzo sobie chwalę. My bardzo dużo podróżujemy i zależało mi na dobrym sprzęcie. Fotelik rozkłada się do pozycji półleżącej, więc dziecko może się spokojnie wyspać. A poza tym ma bardzo dobre oceny w crash testach. POLECAM :)

Mam dokładnie taki-wersja kolorystyczna Florian :) http://allegro.pl/item1034783116_new_2010_fotelik_romer_roemer_king_plus_9_18kg.html
 
Ja tam na fotelikach się nie znam....
Kupiliśmy taki za 200zł. Dla mnie 800zł to majątek!!!
Fotelik jest wygodny i w testach nie jest aż tak nisko... chicco jest w końcu najtragiczniejszy:)
Najważniejsze że mały czuję się w nim super!!
 
Dzieki dziewczyny!!!

Ja tak kombinuje z tym fotelikiem od kilku dniu i juz nie wiem czy kupic taki 9-18 kg czy moze taki 9-36 kg. Widze, ze Wy macie te mniejsze... Poczatkowo chcialam isc w ten wiekszy ale nie wyobrazam sobie, zeby maly mogl w nim jezdzic jeszcze ok 11 lat!!!!! z drugiej strony moj "wielki" maly chlop 18 kg to moze za rok osiagnac...

35chbbb.jpg


24pjr5v.jpg
 
reklama
E-mamo czy to jest ten sam fotelik, ktory polecasz???? bo cena jest duzo atrakcyjniejsza MAXI-COSI PRIORI SPS DESERT 2010 - NOWY - OKAZJA ! (1048886270) - Aukcje internetowe Allegro


to jest model priori, a ja pisałam o X priori. W sumie wizualnie oba te foteliki wyglądają identycznie a różnica jest chyba w mocowaniu. O ile pamiętam Xpriori można mocować za pomocą isofix a tego priori nie, ale dziś nie dam sobie za to uciąć głowy. Nasz fotelik kupowałam 4 lata temu i wtedy pamiętam że z jakiegoś konkretnego powodu wybrałam ten właśnie droższy model. Tak czy inaczej ten 2 fotelik służy już kilka lat i wydatek rozkłada się w czasie (a jeszcze jak w perspektywach jest 2 bobo to już w ogóle warto kupić). 4 lata temu Maxi Cosi był w testach ADAC chyba tak samo oceniony jak Roemer.
My mamy kolejny fotelik dla Julki właśnie Roemera, ale dlatego że kupiliśmy go po okazyjnej cenie w Niemczech.
 
Do góry