reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

Taak.. Ja tez mam dosc dobra liste ze sklepu, jak sie to robi po raz pierwszy an pewno jest latwiej... I kazdego dnia cos odznaczam, chcialabym ze wszystki zdazyc przed upalami, w Polsce pewnie nie ma takiego pospiechu.
Naklejki sa tu osiagalne niemal w kazdym sklepie z mebelkami, my szukamy tasmy dekoracyjnej, paska, ktory moze rozdzielic dwa kolory i z tym juz latwo nie jest...:-)
 
reklama
Ja juz rzeczy mam calkiem sporo, na razie to prezenty z Polski od przyjaciol. Kupujemy jak trafi sie okazja, od poniedzialku wiemy, ze to chlopczyk wiec teraz sprawa jest ulatwiona. Nas troszke goni pospiech bo chcemy zdazyc przed upalami, ktore w maju juz bywaja starsznie upierdliwe. Choc czuje sie swietnie od poczatku latem moze byc inaczej i biore na to poprawke. Kupujemy rzeczy cienkie, bawelniane,w sumie na pewno potrzebujemy mniej niz na polskie lato i jesien, mamy juz 3 kocyki, 8 par skarpetek, 10 body, 5 spioszkow na nocki, kilka kompletow koszulek i spodenek na spacerki, powili zbieraja sie kosmetyki mustela, lozeczko tez mialo byc za 2 miesiace a przyszlo szybko.Posciel do lozeczka a i do kosza wiklinowego tez juz jest.Kryzys goni sprzedawcow, w Polsce zamowiony zielony x-lander xa, posciel mamo-tato, zabawki tiny love, pieluszki flanelowe. Sa rzeczy, ktorych tu po prostu nie ma wiec cieszymy sie z pomocy przyjaciol w Polsce. A i polskie sklepy internetowe maja duzo wiecej niz te tutaj. Takze Wam chyba latwiej zrobic zakupy...:-)
 
Ostatnia edycja:
ja dla dzidziusia nie kupiłam nic :zawstydzona/y: nawet jednej pary skarpetek :zawstydzona/y:
ale zacznę małża ciągać po sklepach dopiero po USG czyli pod koniec marca
 
ja raz na zakupach nie wytrzymalam i kupilam kilka ciuszkow, ale poza tym jeszcze zupelnie nic - żadnych mebli, akcesoriów itd.
mam nadzieję, że będę miała na to czas ze ten miesiąc czy póltora
 
łożeczko i wózek kupimy gdzies w lipcu moze końcówka czerwca, teraz i tak nie potrzebne a ino by zagracało i zajmowało miejsce :] Ubranka zaczniemy ogladac po jutrzejsyzm usg o ile dowiemy sie czy dzidzia zdrowa i co nosze pod serduchem
 
Ja juz mam duzo rzeczy (duzo ubranek!!,becik, pieluchy, zabawki, lezaczek, mate, wózek głeboki itd.) Po prostu póki jescze mam kase i pozostałosci normalnej pensji wolałam wczesniej robic zakupy heehh. No i poki dobrze sie czuje. Zresztą ie mogłam sie powstrzymać. Najpozniej chce miec wszystko gotowe dla corci w czerwcu. Nigdy niewiadomo , czy przypadkiem nie zacznie sie rodzic wczesniej. Tak wlasnie dzidzia zaskoczyła moich znajomych , którzy zakupy zostawili na ostatni miesiac. A tu niespodzianka. Dzidzia urodziła sie miesiac wczesniej:-D

łożeczko i wózek kupimy gdzies w lipcu moze końcówka czerwca, teraz i tak nie potrzebne a ino by zagracało i zajmowało miejsce :] Ubranka zaczniemy ogladac po jutrzejsyzm usg o ile dowiemy sie czy dzidzia zdrowa i co nosze pod serduchem

Na pewno bedzie zdrowa !!!!!!! Powodzenia jutro na usg!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
A ja wczoraj oszalałam i przywiozłam do domu całą masę ciuszków po córci:rofl2: A co najciekawsze okazało się, że ponad połowy nie pamiętam bo po prostu ich nie używałam :-D Nówki sztuki :-D:rofl2: No ale za to miałam więcej kasy, żeby obkupić Helenkę, bo ja mam już wiosnę w głowie :-D
 
reklama
A ja wczoraj oszalałam i przywiozłam do domu całą masę ciuszków po córci:rofl2: A co najciekawsze okazało się, że ponad połowy nie pamiętam bo po prostu ich nie używałam :-D Nówki sztuki :-D:rofl2: No ale za to miałam więcej kasy, żeby obkupić Helenkę, bo ja mam już wiosnę w głowie :-D

Ja też przytargałam karton ciuszków od rodziców. Zdziwili się, że już zabieram, ale mi się już chciało pooglądać te małe ciuszki:-p.
 
Do góry