reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

maylah no jezeli tylko na wypady zakupowe ma sluzyc to nie ma co sie rzucac z kasa :-), my teraz jezdzimy juz tylko w spacerowce wiec musialam cos stabilniejszego kupic.
niutka fajny wozek,mierzylam ten sam wozek dla Oskara no ale niestety byl na styk z oparciem i odpadl. normalnie mam takiego "olbrzyma" ze musielismy teraz kupic foteli nie od 9-18 kg tylko odrazu od 9-36 kg, bo te mniejsze chyba tylko na rok mu by starczylo
 
reklama
Oj .MADZIU zajmuje .
Podobnie jak wózki wielofunkcyjne.
Taka jest dobra jak nie masz auta i siatki musisz ręcznie targać!
 


się nie obrażam, bo ja tylko pytałam o opinie,a tak przeglądałam na allegro sobie, zresztą w tym temacie jestem dośc zielona

Mi sie tez ten Mustang najbardziej podoba,ale narazie sie jeszcze wstrzymam z kupnem, bo w sumie ja bede potrzebowała takiej parasolki ,tylko na wypady do miasta na zakupy.Na podwórku i tak Filip nie siedzi w wózku, na spacery daleko nie jezdzimy, a spacerówke mamy porządną z wozka tylko duzo m-ca w samochodzie zajmuje :-(

Ewcia, dokładnie po to bede potrzebowała spacerówkę, heheheh do marketów :-D:-D:-D

Niutka , fajna spacerówka,a duzo m-ca po złozeniu zajmuje?

No niestety nie za mało , ale na pewno mniej niż nasz stary wielofunkcyjny! U nas to mało ważne , bo mamy combi!
 
maylah no jezeli tylko na wypady zakupowe ma sluzyc to nie ma co sie rzucac z kasa :-), my teraz jezdzimy juz tylko w spacerowce wiec musialam cos stabilniejszego kupic.
niutka fajny wozek,mierzylam ten sam wozek dla Oskara no ale niestety byl na styk z oparciem i odpadl. normalnie mam takiego "olbrzyma" ze musielismy teraz kupic foteli nie od 9-18 kg tylko odrazu od 9-36 kg, bo te mniejsze chyba tylko na rok mu by starczylo
Naszemu Maksowi też główka wystaje ponad oparcie, ale w sumie takie są spacerówki!
 
A ja bym kupila uzywana , a sprawdzona, dobra spacerowke- parasolke. Z dobrych materialow, wygodna .. poprostu,zeby nie wtopic kasy ...
Ja za jakis czas bede kupowac parasolke na wyjazdy.. I moje dwa faworyty - Maclaren (Qest, bo jest i rozkladany prawie na plasko i nie za duzy, lekki) I Inglesina Trip (jeszcze lepiej sie rozklada oparcie, tansza od maclarena i za 200zl mozna spokojnie kupic uzywana) Tylko jak na moje oko maclaen ciut lepiej sie porwadzi :-) I jesli nie bede maila kasy na nowe parasolki, to kupie uzywana, ale pewna bede ,ze sie nei rozwali :-)
 
stopi o tych wozeczkach slyszalam .dobre opinie ale podobno w w tripie daszek jest maly tzn.w maclarenie bardziej sie naciaga do przodu, nie wiem czy akurat w quest ale napewno w xt.wiem ze sa folie przeciwdeszczowe ale moim zdaniem taki daszek tez sie przydaje jak nas deszcz "zaskoczy". tez w typach mialam maclarena ale xt lub chicco multiway ale padlo na cybexa.
niuta ja sie uparlam przy wyborze spacerowki ze oparcie ma wystawac poza glowe,wsumie dlugo szukalam,ale chcialam zeby byl juz do konca
 
Co do spacerówek...
My mamy Coneco - dostałam od Kuzynki, duża a zarazem malutka w porównaniu z wózkiem wielofunkcyjnym.
Składa się szybko i sprawnie, w aucie zajmuje tyle miejsca co nic.
Domino czuje się w nim teraz już super... jak ma ochotę na spanko to śpi jak nie to ogląda cały świat!!
Nogi mu nie wystają, głowa dobrze leży, jestem bardzo zadowolona!!!
Z małych niemowlaczków robią się nam duże dzieci:-):-)
 
BASIENKA masz racje co do daszka. Daszek mnie min. wstrzymal przed kupnem tych parasolek na wyjazdy na Majorke, bo tam mocno wialo zima. Co doMaclarena to wiem,ze jest cos takiego jak doczepiany daszek , tzn. przedluzenie daszka. Mozna to kupic :-)
 
reklama
Do góry