reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
tak ja dorwałam z allegro szklane aventy taniej, ale teraz ni ma :-(

a co do butelek nam sie przydały też te po 330 ml - nasz młody długo pił mm [niemalże do 3 urodzin] bo u niego było podejrzenie azs - więc wolałam dmuchać na zimne - a on jak nic innego nie pił w butlach, to mleko tylko z butli ;-)
ale żeby je kupić to jest jeszcze dużo czasu
 
a ja właśnie dostałam tą koszule
SWEET 02 koszula nocna do karmienia Alles XL / 42 (3048664249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i powiem tak, wyglądam w niej nawet lepiej niz ta modelka:-), bardzo fajnie leży, zależało mi na takim dekoldzie bo w poprzedniej ciązy miałam cos takiego
DYSKRETNA CIĄŻOWA koszula do karmienia *MUZZY* r.M (3068890435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i sam sposób aplikacja cyca niewygodny, oj bardzo, otwory na biust małe ( a ja wcale dużego biustu nie miałam 70d), w szpitalu to już masakra, musiałam wyciągać całą ręke z i opuszczać tą koszule. A sama bawełna po ok 8 mc. używania bardzo się rozciągneła i teraz nie wygląda za dobrze.
Mam zamiar dokupić jeszcze jedną do 2 to min. w szpitalu + ta do porodu, ale ostatnio rodziłam w takiej wielkiej koszulce z lumpeksu czarna z różową panterą, położne się śmiały, do porodu to jednak lepiej załozyć cos starego bo wiadomo krew może zniszczyć

marcysiowa- czekamy na łóżeczka

Ja w zeszłym roku kupiłam coś takiego
17ele.Łóżeczko Szuflada Materac Posciel Haftowana (3059431694) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sama pościel bo łóżeczko już miałam, i jakość pościeli super, dobra gatunkowo bawełna, wypełnienie bardzo lekkie, a podusia nadaje sie już dla malutkiego dziecka bo to bardziej tak atrapa, cięzko by się było w nia zapaść, ja używałam jak Ewa miała 4 mc. z tym ze ona prawie się nie ruszała w nocy, nigdu na brzuchu się nie obudziła, teraz dokopie drugi taki komplet pościeli
Wzornictwo moze też nie najbardziej wyszukane, ale delikatne wzory bardzo mi odpowiadały, my musi elismy kupis moskitierę bo mieszkamy w wylęgarni komarów same stawy woku i siatki w oknach nic nie dają, ale moskitiera zbiera kurz, trzeba się z nią narobić,
 
Ostatnia edycja:
ja musze pofocić moją pościel, ale to może jak będzie łóżeczko
muszę sprawdzić kiedy oni jeżdżą do ikea i zamówić

a generalnie zestaw pościeli fajowy :-D
ja mam podobne misie na zestawie do wózka
 
Ostatnia edycja:
Marcysiowa czekamy na zdjęcia złożonych łóżeczek:tak:

DzikaBez super koszula, w ogóle z tej firmy maja piękne rzeczy dla ciężarnych:tak: Ja jestem za delikatnymi wzorami, najlepiej neytralnymi - beże, kremy:-)
 
reklama
Dzika bardzo fajna koszula!!!! tez muszę jakieś kupić, bo normalnie śpię nago, a w szpitalu to raczej nie przejdzie:p:p:p

Marcysiowa też czekam na fotki :))) miłego składania:) oby to było prostsze niż meble z IKEA czy innych BRW:p
 
Do góry