reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Kingusia śliczny ten kombinezonik :)) I za 3 zł, to Ci się ekstra trafiło :)
Isis ładne to łóżeczko :) Tylko rzeczywiście trochę drogie, ale pewnie dlatego że tapczanik można z niego zrobić później. Ja jeszcze jakbym Ci mogła coś poradzić to nie bierz takiego którego szuflada jest przykrywana osobną dyktą, bo źle Ci się będzie wyciągało rzeczy z szuflady. Lepiej taką, która ma pokrywę bezpośrednio do łóżeczka przymocowaną.
 
Wiem, że to wątek o zakupach dla Maluszków ale chciałam pochwalić się moim Mężem :-) zabrał mnie na zakupy do ulubionego ciucholandu bo akurat jest nowa dostawa wiosenno-letnia. Kupiliśmy masę ubrań dla mnie, bo miałam już problem żeby znaleść coś w szafie w co się mieszczę i wygladam jak człowiek. Dla Tymka tym razem nie kupiśmy nic ale Mąż obiecał, że nadrobimy to niedługo ;-)
 
to ja wrzuce kolejne ciuszki
ten sweterek to dostalam od kolezanki... heh nie wiem czy sie przyda
a ta pierwsza bluzka - kupilam ja w c&a jak byłam w 1 ciazy, rozmiar 68 i druga mam taka sama 80 [promocja dwie takie same placisz mniej] i pamietam jak mama mowila "oj kiedy on bedzie nosil takie duze] a tu mgnienie oka i nosi na 104 ;-)
100_3444.jpg100_3445.jpg100_3446.jpg100_3447.jpg100_3448.jpg100_3449.jpg
 
ostatnio obiecałam to też się chwalę :) to moje ostatnie zdobycze z ciucholandu :) wstawiam tylko rzeczy dla Lolusia, ale Tosię też obkupiłam że ho ho :D aż nie sądziłam że takie cuda można tam wynaleźć :)DSC00081.jpgDSC00082.jpgDSC00083.jpgDSC00084.jpgDSC00085.jpgDSC00086.jpg
 
kochana Biga Styl na Dużej Górze 34 - na Bieżanowie, kiedyś o nim słyszałam, później Dzika mi go polecała i faktycznie jest tyle rzeczy, że łoooo jak przeliczałam to zapłaciłam 34zł i za szt wyszło mi ok 1,30 zł, czyli grosze, a trafiłam na kilka rzeczy z metkami :szok: polecammmm tam dokładają towar codziennie - mi akurat pani wysypywała rzeczy na ręce :p a za jakieś trzy tygodnie ma być mega dostawa rzeczy dziecięcych :) Sklep jest podzielony na wagę i rzeczy wycenione, ale takie malutkie rzeczy są super i niewiele ważą więc bardziej się opłaca a jest w czym wybierać :)


A i przyszedł nam dziś fotelik :D:D może nie pierwsza klasa - http://foteliczkowo.pl/produkt-fotelik-samochodowy-carlo-silver-berber,4717 , ale mamy fotelik po Tosi w super stanie, a zależało nam też na taki co będzie pasował do naszego wózka :) jest śliczny :) popołudniu będziemy "mierzyc" do stależa wózka :) a w ogóle to polecam Wam ten sklep, super sprze4dawca dogadany a i fotelik zamawiałam hmm przedwczoraj popołudniu - a już dziś o 10 rano był u mnie :)
 
Ostatnia edycja:
anula- fajnie że zakupy udane, ja będę w Krakowie dopiero 11 wiec zaglądnę, muszę zarezerwować więcej czasu bo poszukam czegoś dla siebie, a ten pomarańczowy bezrękawnik- moja szwagierka kupiła tam dokładnie taki sam
agacia- ten sklep ma jeszcze jeden punkt, gdzieś niedaleko tesco na Kapelance jak byś chciała to Ci sprawdze
 
reklama
Dziewczyny ciuszki piękne <3 nic tylko się delektować...
ja już mam wózek-kupiłam używany od znajomej mojej mamy ale musiałam gondole nową kupić bo w tamtej była wyblaknięta budka i oni narzekali wszyscy :D
DSC_0465[1].jpg
 
Do góry