reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

ISIS mi się podoba Michaś 1 to białe - jakie masz meble w pokoju?

Wózki ESPIRO mają raczej dobre opinie:tak:

Dziewczyny dostałam od znajomej (wspominanej Mamy Antosia) bluzę. Wcześniej myślałam nad jej zakupem ale nie byłam przekonana a teraz z czystym sumieniem polecam. Wygląda naprawdę fajnie i jest wygodna.
BLUZA

Mamy chustowe widziałyście taką BLUZĘ??
Ja mam;) :-D ale innej firmy-mamy kaspturek dla małej a dla mnie tylko golfik ze ściagacza bo jest 2 stronna znaczy mozna nosić i z tyłu i z przodu i jest z grubszego polaru wiec przydała by mi sie też cieńsza ale i tak marzenie dla mnie to pelerynka dla dwojga:-D jeztem z polaru zadowolona bo ubierasz dzecku czapeczke wiażesz chuste ubierasz buty sobie i polar i wychodzisz bez zbędnego doubierania dziecka które besęsownie robia wiekszą bariere miedzy mamą a dzeckiem utrudniaja wymianę cieplną
 
reklama
OK ja dzisiaj zaliczyłam jeszcze 2 sklepy i jestem zdecydowana!

Jeśli uda mi się dostać Maxi Cosi Mura 3 w fajnym kolorku i za dobrą cenę (max do 1500pln) to biorę, jeśli nie to kupuję Espiro Vector Pro.
Co do podnóżka w Espiro to w realu nie jest wcale mały, w porównaniu z niektórymi wózkami jest normalny, wystarczający! :)

Mutsy Evo tez niestety dzisiaj odpadł... ze względu na koszyk na zakupy. Może i duży, ale myślę, że na dziurawym chodniku przez te koła (które niestety nie są pompowane) wszystko z niego wypadnie:/ za płytki.

Marcelinoowa dzisiaj oglądałam Teutonię. Wózki z wyglądu super, ale dość ciężkie i niestety nie na moją kieszeń.
 
Smile.. Teutonia jest b.droga ale ja pewnie kupię używkę. Też nie stać mnie aby wydać grubo ponad 3000zł za nowy wózek :-)
Ja jeszcze zastanawiam się nad Mutsy Transporterem :-) też używanym... :)
 
Saraa ja mam meble jasne tzn. taka olcha, miodowe więc białe nie bardzo by pasowało ale to co pokazałąm to strasznie mi się podoba

;-)

To łożeczko też mi się bardzo podoba ;-) A jaki masz kolor? Bo ja jakbym kupowała to ten miodowy.
Mam jeszcze jedno na oku, licytacja, praktycznie nowe+nowy materac ale zobaczę czy uda mi się wylicytować, jak nie to chyba się na Tymona skuszę :-)
 
Isis ja mam białe :) Wszystkie mebelki dla córeczki mam białe :)
20130212_192657.jpg

Łóżeczko bardzo solidnie wykonane!
 
Gosiak śliczne łóżeczko, ja tez chce białe :tak: białe mebelki są urocze :-)

Weszłam w ostatniej chwili przed zamknięciem do dużego sklepu z odzieżą używaną i z wrażenia niewiele zdążyłam obejrzeć :-D udało mi się tylko upolować kombinezon zimowy dla maluszka za całe 3zł! Coś czuję że jeszcze tam wrócę jutro :-D

Zdjęcie0916.jpg
 
reklama
heh dzisiaj wpadłam do Galerii pokupić dla SIEBIE w końcu coś. Nie kupiłam spodni na gumce bo wydają mi sie zbyt drogie:no:150zł na 3 miechy to przesada. Mam legginsy i dam radę:-)
No i nie byłabym soba gdybym nie zajrzała do smyka . jeszcze trwaja super przeceny. Kombinezon za 40zł ze 120zł. Kupiłabym ale nie wiem jaaki rozmiar bedzie miało moje pierworodne:wściekła/y:
 
Do góry