reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dziewczyny ale fajne ubranka pokupowałyście :-)

Nayaa- i jak ten Jedo Ci się podobał? Też go biorę pod uwagę, ale póki co tylko widziałam, że sporo ludzi na ulicy go używa ;-)

Czapelka- fajny ten Mutsy, a to ten, któremu tak nietypowo skręcają koła? A w zasadzie osie?
tak można zrobić na skrętne!
 
reklama
Nayaa super ciuszki. Fajny kombinezon. Ja mam taka pikowaną kutkę z Zary:-)Z jakiej firmy ten kombinezon??Ja widziałam super kombinezon w smyku szary z zółtymi wstawkami na przecenie ze 120 do 40 zł:-)
 
Agacia. Kombinezon(49,9), spodenki(19,9), sweterek(29,9) i półśpiochy(16,9) są z Zary właśnie, bluzeczka(4,99) i body z pepco(4,99) a 3pary body z Reala(3,99 szt) :-p w smyku był fajny pięciopak body za 25 zł to wychodzi 5 zł za sztukę.Ale te rozmiary..Raz biorę 56 do ręki i są maciupcie,innym razem 56 jest olbrzymie.. Kupiłabym ale mi się pusto w portfelu zrobiło bo jeszcze sobie kilka rzeczy kupiłam a i na wizytę 200 musiałam zostawić.I jestem goła i (nie)wesoła :baffled:
fotelikowy temat.Też myślałam o używce,znajoma ma maxi cosi citi do sprzedania za 220zł.ale w sumie nastawiłam się na ten cabrio.. I już głupieję.
 
U nas dopiero szał zakupów się zacznie. Czekaliśmy na płec. Mam masę pieknych ubrań po Milusi. Teraz wystawię je na allegro i zacznę kupować cos bez kwiatuszków, falbanek i różu. Pościel do kołyski i baldachim tez musze kupic nowe. Trochę więc radości będzie.
ŚLiczne ciuszki dziewczyny
 
czapelka- ja kupowałam używany, dałam 200 z oryginalnym śpiworkiem, cabrio fix, , jestem bardzo zadowolona fotelik nie maił żadnych uszkodzeń w super stanie, a później jeszcze taki 9-18 i ten to już w ogóle nówkę dostałam tez za 200ale musisz patrzyć na sprzedawce, bo jak ma dużo fotelików to to nimi handluje, ja bym wzięła od prywatnej osoby
 
reklama
Fajne te karuzele ale jak dla mnie to drogie... i takie bardzo kolorowe. Ja nie wiem czy w ogóle kupować karuzele. Myslicie że jest konieczna?
 
Do góry