reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Klaudia ja tez mam chopla na punkcie butów - moje dzieci maja tylko markowe obuwie.. własnie czeka mnie zakup sniegowców dla młodej a to wydatek ok 250-300 zł (ecco)

Adiva nie tak szybko z tym 25 moja Jula ma teraz przejsciówki 26

perla to moze my u Ciebie zamówienia poskladamy i bedziemy mieały prywatne allegro na BB
Moja siorka jak siedziala w Nottingam to mi fajne ciuchy dla młodej posyłała ...
 
reklama
po 1 to w UK nie ma rajstop dla chlopcow, tylko i wylacznie dla dziewczynek, a po 2 to tu nie ma az tak niskich temperatur nawet w zime, zeby byly konieczne (w razie co mam 1 awaryjna pare) i takie ocieplacze wydaja mi sie fajnym rozwiazaniem na spacery, jak wyciagne malego z wozkowego spiworka coby nie bylo mu w nozki zimno... okaze sie w praktyce jak za pare dni przyjdzie przesylka! ;-)
ADIVA ten sklep co Madzia pisala to "Bata", maja dobre gatunkowo buty (moj szewc powiedzial ze kupuje buty tylko tej firmy) za w miare rozsadna cene, nie tylko dla dzieci...


Perła ja właśnie kupiłam rajstopki dla Nathanka w Next co prawda są dla dziewczynek ale wybrałam taki kolor, że może być i dla chłopca. Zawsze to coś;-)
Mam np. takie. Też wcześniej myślałam, że tylko są pod kolor różu lub w kwiatki. I tak w sumie przypadkiem takie znalazłam. A noszą się super, nie mechacą i gumka w pasie nie uciska. Polecam jakbys była zainteresowana:tak:
Buy Red And Navy Patterned Tights Three Pack from the Next UK online shop
 
Doszedł pchacz...bardzo fajny...mały jeszcze nie wie że przy nim sie chodzi...ale on sie nie trzyma na nóżkach jeszcze stabilnie....ale zadowolona jestem...na święta prezent jak znalazł...:-)

Ja zgłupiałam z tymi butami....wiem że na nich sie nie oszczedza ale ja na serio nie mam zamiaru wydawać kasy na buty w których mały nie chodzi !! To mają być do wózka i samochodu...na latanie po domu ma kapciuchy...no i mam problem z rozmiarem...rozmiarówki sa takie porąbane że głupieje...on ma w tej chwili stópkę 13,5 cm....i nie wiem czy na 14 jak kupie nie beda za małe i ciasne...może lepiej 15 cm kupić bo i luz będzie większy a on te śmierdzioszki ma takie pulchne...aj....zgłupiec można....
 
Do nas też pchacz doszedł :-D Karolka zadowolona, bawi się nim narazie, bo chodzić to ona jeszcze nie umie ;-)

Adiva - póki dziecko nie chodzi nie ma co się butami przejmować, kup takie, żeby mu ciepło było ;-) jak zacznie chodzic, to musi mieć porządne i wtedy nie ma co oszczędzać :sorry2:
A z tymi rozmiarami, to rzeczywiście masakra jakaś :wściekła/y: ja mam skarpety ze skórzaną podeszwą kupione na 68- 74 (około 12 cm nóżka) i powinny być dobre, a są wieeeelkie :wściekła/y:
 
reklama
No kurde.....te rzeczy dla dziewczynek są przepiękne.....!!! A dla chłopców nie dość że mało to jeszcze to średniej urody...gratuluje zakupów...ostatni komplet piękny :-)
 
Do góry