reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Dziekuję za cenne informacje ja używam butelki avent mam do nich smoczek trójprzepływowy którym kaszki też fajnie się podaje ale Zosia woli je jeść z łyżeczki:tak:
 
Coś nam ten wątek nie idzie :-D
No to wkleje moje ostatnie zakupy.


Ale tak naprwdę zastanawiam się nad zakupem kombinezonu na zimę w opcji: kurtka i spodnie na szelkach (nie ukrywam że ceny mnie troche poraziły)
Czy wy macie już cos upatrzone?
 

Załączniki

  • bluza.jpg
    bluza.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 36
  • spodnie.jpg
    spodnie.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 31
  • spodenki.jpg
    spodenki.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 38
  • miseczka.jpg
    miseczka.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 37
śliczne zakupy kuleczko! ja w sumie mąło ciuchów kupuję, bo kuzynki mi sporo podarowały po swoich dzieciakach :tak: dokupiłam tylko body, pajace, skarpetki itp
a na zimę mamy właśnie spodnie na szelkach i kurtkę z wójcika - bardzo fajne się wydaje to być, mam nadzieję że jak przyjdzie zima to będzie dobre na Olę :sorry: teraz jest ciut za duże, oby nie urosła mi tak szybko... ;-)
mnie to zakup butów trochę przeraża, przyjdzie zima i dzieciaki zaczną chodzić, więc będzie trzeba coś zakupić :sorry:
w załączniku ten kombinezon - coś w tym stylu mamy, tylko kolor inny ;-)
 

Załączniki

  • 730225130.jpg
    730225130.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
poogladajcie w Quelle .. Ja mam po Juli kombinezon (k+s) jestem bardzo zadowolona i do tego nie był drogi (ok 100zł) zamówiłam jej nastepny w ubiegłym roku i bedzie na teraz jeszcze..
2s6q6iu.jpg
 
Bardzo ładne te wasze ciuszki...sama musze o czymś pomyslec...na razie jestem na etapie bodziaków dł rękaw i pajaców bo mi powyrastał...era krótkich rękawków chyba już na dobre mineła...

A jakie buciki kupić na zimę niechodzącemu dziecku????
 
Normalne kozaczki.. zapinane na rzepy i jeszcze na zamek najlepiej... Mozna zobaczyć w CCC z guffo , albo z ecco lub w Bartku (co do tych ostatnich to szybko robiły sie rozczłapane)

Adiva... czemu dla niechodzącego. skad wiesz moze juz bedzie biegać.. Jula miał 10 mieisecy a dosłowinie biegała... wiec nigdy niewiadomo..

zrobić obrys stopy zeby potem długosc sprawdzić... Z ecco wyjmuje sie wkładke i przymierka do stopy...
 
reklama
ja body z krótkim rękawem też kupiłam na zimę - będą pod jakieś bluzy - w domu to za ciepło by było żeby miała dwie warstwy z długim rękawem, a znowu sama bluza i spodenki jakoś nie pasują mi na zimę - gołe plecy by miała :sorry: ;-)
fajnie Madziu, że piszesz o tym jak dobrać buta - ja też się nad tymi butami zastanawiałam :tak: a lepsze buty dla takiego malucha to wydatek praktycznie taki jak na buty dla nas! szok jakie to wszystko drogie....
 
Do góry