reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Zakupiłam dziś przez allegro biustonosz do karmienia, monsz wybierał
BIUSTONOSZ *EKO* do karmienia eko-bawełna 85 B (497754670) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawe czy będzie ok.


Biustonosik jest śliczny i bardzo elegancki, ale i cena od razu wyzsza
ja kupiłam Biustonosz dla karmiącej ___CANPOL BABIES__DD/80 (497150269) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego., nie jest taki uroczy , ale wygodny .
Twój Mężuś ma dobry gust. mi sie też podoba:-)
Wydaje mi sie natomias ze ten drugi stanik widziałam w smyku tyko nie miał tych kropeczek(dziureczek). i miał znacznie niższą cena19,90.Przy kolejnej wizycia sprawdzę.
 
reklama
Ja jak moje potworki rodziłam to do porodu dostałam szpitalną koszulkę taką tylko do pępka. I byłam zadowolona, bo przy każdym skurczu potem się oblewałam i co chwilę byłam cała mokrusieńka. W sumie przez cała akcję porodową trzy razy mi koszule zmieniały. Dopiero po wszystkim umyły mnie i kazały założyć własną. Wczoraj kupiłam w aptece dwa opakowania majtek siatkowych i się wkurzyłam bo w jednym opakowaniu są dwie pary, jedne są małe a drugie duże, na cholerkę mi takie różne rozmiary, no ja rozumiem, że inne potrzebuje kobieta po cesarce a inne po normalnym porodzie ale niech to będzie nasz wybór i kupno takich jakie potrzebujemy. A co ja mam teraz z tymi małymi zrobić, jak ja tam tyłka na pewno nie wsadzę
 
No tak masz rację, ale one są tak niziutkie, że jak ja tam jeszcze podkład włożę to na tyłek już ich nie wciągnę. Bo jak się rozciągają w szerz to automatycznie się skracają a wzięłam rozmiar 44 tak mnie pani w aptece określiła, że na pewno będą dobre. Wydaje mi się, że krótkie czy długie powinny być pakowane oddzielnie i każdy kupuje takie jakie chce
 
U nas w szpitalu nie dają szpitalnych koszul, trzeba mieć swoje na cały pobyt. Położna radziła na sam poród wziąć stary t-shirt, ale faktycznie może lepiej mieć kilka, gdyby akcja się przedłużała... No i dłuższe, niż do talii ;-)
 
reklama
Do góry