reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
a ja kupiłam niedrogi, bardzo dobrze wykonany biustonosz w sklepie z bielizną niedaleko domu. Rozmiar 85D i jest dobry(może trochę luzu, ale przy nawale na pewno będzie w sam raz)muszę drugi dokupić. Ale ten rozmiar to szok, ja miałam 70B i dobrze mi z tym było...
 
Ja w ogóle jestem przerażona spaniem w koszuli nocnej. Kupiłam sobie takie 2 namioty z guziczkami żeby cyca było łatwo wydobyć. Jak patrzyłam na siebie w tym wdzianku to masakra!!! Długo w tym nie pochodzę! o nie!!! Bo mnie mąż już nie zechce :-p:-p:-p
 
A ja nienawidze koszul nocnych! Niewiem jak wytrzymam w szpitalu. Wolałabym spodenki ale pewnie beda mnie gonic ze mam wietrzyc szew itd:-(
 
Wolałabym spodenki ale pewnie beda mnie gonic ze mam wietrzyc szew itd:-(
Wietrzenie szwu to jedno, ale ja się nastawiam na koszulę, bo może być po prostu niewygodnie ubierać spodenki. Schylać się na stojąco i podnosić wysoko nogę i wkładać w nogawkę może być trudno, jak człowieka będzie wszystko boleć i ciągnąć... A usiąść na początku to pewnie nie damy rady...
 
ja dzisiaj przymierzałam różne modele biustonoszy (w końcu bo jeszcze nie mam ani jednego:-p),
i Anita wcale nie jest taka dobra (przynajmniej jak na mnie) i w sklepie mają te bardziej typowe, czyli białe modele:-(.
Alles są rzeczywiście znacznie lepsze i chyba bardziej cenowo przystępne, ale znalazłam inną firmę, gdzie materiał jest elastyczny i mimo to najlepiej wygląda..tylko się okazało że jestem w bardzo typowym rozmiarze:-D-czyli obecnie 80C, a wcześniej 75B,
i muszę sobie poczekać na swój model:tak:...
 
Mamaolafa właśnie taki mam zamiar kupić ale jadę do sklepu sprawdzić jakie są te miseczki bo nie wiem czy wziac A czy B;-):zawstydzona/y:ale pocieszam się tym, że zarówno moja mama jak i babcia miały takie małe piersi a potem bardzo długo karmiły więc może i mnie się uda! Bo chciałabym karmić piersią!!:tak:
 
Kasiu ja przed Julka miałam menisk wklęsły a teraz D karmiłam 2,5 roku do chwili zajscia w ciąze teraz tez mam zamiar byc matka -polką;-)

Jesli chodzi o stanik to polecam Ci z Triumfa ok 75 zł przynajmniej masz pewnosc ze sie nie zdefasonuje po pierwszym praniu jak zwykłe bawełniane niestety (przerobiłam ostatnio kilka firm)
 
reklama
Do góry