reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
ja jakoś nie myślę o prezentach - wiadomo coś tam się kupi, ale w międzyczasie tyle rzeczy nowych dostaje - a to ubranko, a to jakaś zabawka właśnie :sorry::happy:
ostatnio kupiłam jej klocuszki z fishera - takie:
MZK Aktywne klocki FISHER PRICE (796705879) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze nie doszły więc nie wiem jakie są :-p;-)
no i tego pchacza kupiłam dziś więc też czekamy na przesyłkę :tak: planuję kupić też taki stolik - ale używany, bo na nowy szkoda mi kasy :sorry: Ola lubi tak stać sobie i coś tam gmerać więc może taki stoliczek jej podpasuje ;-)
a te jeździki fajne są też, ja będę chciała kupić na wiosnę taki rowerek :tak:
 
Ostatnia edycja:
a ja sie zastanawiam nad zjeżdżalnią do kulek :-)
co prawda ta zjeżdżalnia to jeszcze nie będzie używana ale ta masa kulek kolorowych to będzie szał dla karolki i psa jednocześnie
już przez coś takiego przeszliśmy u moich rodziców - normalnie dizecka nie było przez godzinę
każda kulka w łapki oglądana, rzucana albo dawana psu do pyska :sorry::sorry::sorry::sorry:
Adiva twój piotruś tez za kulkami jest no nie?
Aaaa ja sie zapisałam z karolką na basen i zaczynamy od 21.11. :cool::cool::cool: aż się ie mogę doczekać bo moje dziecie to wariactwo odwala w wannie :-D i mam taką cichą nadzieję że basen też sie jej spodoba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Nie uznaje basenów....szczególnie w okresie zimowym....dla mnie basen to wylęgarnia świnstwa i nie zapisze na to Piotrka....może dlatego, że ja zawsze jakieś cholerstwo łapałam i sie zraziłam....

A ja meble kupiłam............Uwaga.....na allegro :-D :-D U nas w Opolu wielka ujnia pod tym względem więc zaczełam łazić po necie....I kupiłam w sumie przez sklep z Poznania :-) Na wszystko jest umowa i troszke to trwa ale nie czas jest tu ważny....Zobaczymy teraz jakie te meble przyjadą...A dużo taniej niż w Agata Meble albo Bodzio....
 
mroovka - bardzo fajne te stoliki :tak: ja właśnie nad tym z fishera się zastanawiałam :-) a panel muzyczny Ola ma taki sam :-) po kuzynostwie ;-)
adiva - pochwal się zdobyczami meblowymi :-D;-)
 
Oj te meble to taka niewiadoma troszke...niby wszystko jest spisane i nie ma jak nas gościu wytentegować...sklep oficjalny meblowy ktory prowadzi też sprzedaż przez allegro...Bez narzutów wiec cena jest niższa...ale póki co czekamy na meble i zobaczymy wtedy...i wtedy tez bede sie ewentualnie chwalic :-) A do tego czasu jeszcze ze 2-3 tygodnie ;-)
 
reklama
Do góry