reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

ale śliczności te ubranka Princess :-)
w mojej mieścinie też nie ma dużego wyboru, chyba 3 sklepy z dziecięcymi ciuszkami są, ale okupuję allegro i nexta też mamy, a co! ;-):-)
 
reklama
Princess śliczne ubranka.

A ja z leżaczka zrezygnowałam, bo większość z nich jest do 11 kg, a moja Julka już ma 7. I też używam fotelika samochodowego :-) Teraz poluję na jakąś fajną matę edukacyjną, w czwartek się wybieram na zakupy więc pewnie kupimy i matę i kilka ubranek dla Julki, bo nigdy nie mogę się powstrzymać ;-)
 
ja mam fotelik z którego i Julia korzysta a ma juz 3,5 roku.. maty nie kupuje poniewaz tam zabawki wisza bezposrednio nad głowa dziecka a to niestety nie jest zalecane przez rehabilitantów.
 
Kupiłam leżaka:-) o taki jest:
 

Załączniki

  • P3310001.jpg
    P3310001.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 47
  • P3310005.jpg
    P3310005.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 43
wstretnamalpa jak sie zastanawiam nad tym lezaczkiem ale nie wiem czy moja mala wytrzymalabym takie lezenie. Twoja corcia chetnie w nim siedzi?
 
Jeszcze nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie ....:eek:dzisiaj bardzo ładnie leżała i bawiła się kwiatkiem a potem zasnęła ale jak to będzie dalej zobaczymy.... mam nadzieje,że szybko jej się nie znudzi:-p:-p:-p
 
reklama
nasze wczorajsze zakupy :-)
dresik ocieplany, na zewnątrz welur a od środka bawełna i ubranko na chrzest :-)
 

Załączniki

  • DSC02289.jpg
    DSC02289.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC02291.jpg
    DSC02291.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Do góry