reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

corina - fajniutki i chyba mega wygodne te butki, co??

to by trzeba było pannę Hannę zapytać;-)

Corina rozmiarowka w nexcie jest dosyc duza,ja na lato mam rzeczy na 1,5-2 a dopiero na jesien-zima 2-3.
takie jeansowe spodenki jak pokazalas to zawsze mozna wieksze,bo to takie z rodzaju rosnacych z dzieckiem,ale np.plocienne na lato w zeszlym roku kupilam na 1-1.5 i byly o wieeeele za duze choc moja Nicky do kruszynek nie nalezy;-)

Wonka a ile Twoja ma? bo moja prawie 15kg i 90cm także raczej waga ciężka ;-) i sadzę że 2-3 za duże na nią nie będzie.


a propos butów to i ja się pochwalę swoim nowym nabytkiem Czółenka Tamaris 1-22320-28 | Obuwie damskie | Czółenka | Venezia Rieker Tamaris Solo Femme Jana Badura kupiłam na wariata przez net (w sumie tylko koszt odesłania ryzykowałam), ale są cudneee z mięciutkiej skóry, środek też skórzany , miękki, i ta gumka jest fajna, bo się but nie wżyna w stopę, zakochałam się i już nie mogę się doczekać aż w nie wskoczę :-)
 
reklama
corina - widziałam te butki tamaris na żywo - ekstra są!!! ja oglądałam wersję w beżu, też zapraszały bym je wzięła do domu, śliczne!!
 
o kusisz kobieto, okrrrutnie!!!!

Julitka - koszula do jeansów super:-)

a i znalazłam sprzedawcę z fajnymi legginsami zarki: jak któraś zainteresowana, wstawiam link:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja tylko polecam:cool2: Tosince 2 pary ostatnio kupiłaś a sobie ?;-)
ja ostatnio zamówiłam też przez baleriny z venezii Balerinki Venezia 2985 | Obuwie damskie | Balerinki | Venezia Rieker Tamaris Solo Femme Jana Badura ale okazały się za szerokie, brzydko odstawały przy chodzeniu no i musiałam zwrócić. w ogóle ubolewam, że tak mało jest balerin bez dodatkowych pierdzielników.
 
reklama
ej no, kupiłam właśnie te buty TAMARIS...wersję camel....NIENORMALNA jestem!!! i dzięki za kod :-) superanckie są

corina - a może masz ochotę na takie baleriny (rozm 38 - ZARA) - mam do sprzedania bo okazuje się, że ja w balerinach chodzić nie mogę (za płaskie). Muszę je wystawić na allegro - nówki, z metkami
 

Załączniki

  • bal1.jpg
    bal1.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 28
  • baler2.jpg
    baler2.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Do góry