reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Aga, ten pociąg zapewne szybko sie znudzi Tomkowi, bo szczerze to malo rozwojowy jest.... choc of kors moge sie mylic, bo moze bardzo tomkowi do gustu przypasc....
ja wiedziona sporym doswiadczeniem z pociagami ludziesz wszelkimi pojazdami szynowymi polecam te serie (wytrzymaly u nas kilka lat i sa w stanie mega idealnym):
http://allegro.pl/tomek-i-przyjaciele-stacja-knapford-r9622-e54-i1932708045.html
i
mozna to rozbudowywac....
http://allegro.pl/tomek-i-przyjaciele-zestaw-osemka-super-i1926741573.html
n
iestety pociagi do tych torów nei sa na baterie.. bo to takie na magnesy Tomek i Przyjaciele GORDON T3001 + GRATIS K-ów (1935566394) - Aukcje internetowe Allegro no ale wlasciwie nei zniszczalne...
 
reklama
Elwi ja mam zawsze dylemat jak wchodzę do H&M to wszystko bym chciała :zawstydzona/y: A te koszule jak wzięłam do ręki to już nie chciały wracać na wieszak :-p Poza tym tu w H&M są naprawdę tanie ubranka :tak: Często tylko 1 euro różnicy cenowej między nimi a tymi z primarka a wiadomo że jakościowo dużo lepsze :tak:

Aga leć, leć bo wszystkie wykupią ;)

JustMe fajne te koszule :tak:
 

a gdzie mamy ten TK maxx? :confused:

Dziś kupiłam Jacholcowi ten samochodzik z narzędziami :

AUTKO Z NARZĘDZIAMI NA BATERIE JEŹDZI + DŹWIĘK (1898525364) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko ja w klepie koło domu dałam za niego 30 zł i bez kosztów przesyłki :tak:. Stwierdzam że jeszcze nie kupiłam niczego tak fajnej jakości za tak śmieszną cenę. Samochodzik jest super - narzędzia bardzo proste w używaniu dla małych rączek - duże śruby, plastik dobrej jakości. No i wiertarko-wkrętarka zrobiła największą furorę, bo działa jak prawdziwa - wkręca i wykręca. Samochodzik też sam jeździ, skręca, wycofuje się przy napotkaniu przeszkody. Jedynie mam zarzut jeśli chodzi o uruchamianie tej jazdy, bo włącznik jest pod spodem, więc dorosły, albo wyjątowo silne dziecko musi przesunąć zapadkę. No i melodie żywcem wyjęte z jakiegoś jarmarku, więc po 3 sekundach porzuciliśmy pomysł ich puszczania, ale jak za tą cenę - to rewelacja. Myślę że na razie odpuszczę kupowanie narzędzi, ten samochód na tym etapie rozwoju jest w sam raz, warsztat kupimy w przyszłości ;-)

No i kurde laski jak sobie pooglądałam prognozy pogody to zakup sanek stanął pod znakiem zapytania. Ponoć zima ma być dopiero od lutego :eek: , to będą tak stały mi na balkonie i czekały na kilka dni śniegu?
 
Edziook no to wymagajacego masz szwagra:-)
rozumiem,ze jego wesele sie szykuje?

Lenkaa super ten samochodzik,taki wlsnie by nam baaardzo podpasowal.
a z sankami to ja nie mam problemu:-Du nas najdluzsza zima trwa 3 dni:-D
 
Wiolan, tą stację Knapford kupowałam własnie synkowi koleżanki na te urodziny, na których byłam ostatnio:) On ma cały pokój w tych pociągach, uwielbia je...!
 
lenkaa*; Dziś kupiłam Jacholcowi ten samochodzik z narzędziami : [URL="http://allegro.pl/autko-z-narzedziami-na-baterie-jezdzi-dzwiek-i1898525364.html" pisze:
AUTKO Z NARZĘDZIAMI NA BATERIE JEŹDZI + DŹWIĘK (1898525364) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Tylko ja w klepie koło domu dałam za niego 30 zł i bez kosztów przesyłki :tak:. Stwierdzam że jeszcze nie kupiłam niczego tak fajnej jakości za tak śmieszną cenę. Samochodzik jest super - narzędzia bardzo proste w używaniu dla małych rączek - duże śruby, plastik dobrej jakości. No i wiertarko-wkrętarka zrobiła największą furorę, bo działa jak prawdziwa - wkręca i wykręca. Samochodzik też sam jeździ, skręca, wycofuje się przy napotkaniu przeszkody. Jedynie mam zarzut jeśli chodzi o uruchamianie tej jazdy, bo włącznik jest pod spodem, więc dorosły, albo wyjątowo silne dziecko musi przesunąć zapadkę. No i melodie żywcem wyjęte z jakiegoś jarmarku, więc po 3 sekundach porzuciliśmy pomysł ich puszczania, ale jak za tą cenę - to rewelacja. Myślę że na razie odpuszczę kupowanie narzędzi, ten samochód na tym etapie rozwoju jest w sam raz, warsztat kupimy w przyszłości ;-)
Nikoś dostanie ten samochodzik na mikołajki a jak mu się spodoba i będzie się tym bawił to jakiś wypaśny warsztat na urodzinki ;-)
 
reklama
Wiolan, tą stację Knapford kupowałam własnie synkowi koleżanki na te urodziny, na których byłam ostatnio:) On ma cały pokój w tych pociągach, uwielbia je...!

skąd ja to znam..:szok: dlugość łączna tych naszych torów przekracza 10 metrów....:rofl2: mamy rózne dokupione stacje załadunkowe... oczywiscie to jest efekt że kacper na kazdą okazje dostawał cos nowego do tych torów....
ale mamy też drewniane tory... tych to mamy chyba z 20 mb....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a ja tesciowej zapodałam, ze dziecku malemu ma kupic od mikołaja to:
http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-uczydelko-dwujezyczne-kurie-i1942462984.html
t
eraz widzę, że może Agatce sprawić przyjemność.. choc to siedzenie bokiem mnie przeraza... no ale trzeba bylo cos wybrać.......
 
Ostatnia edycja:
Do góry