reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Lenkaa u nas to samo,podrobe to sobie moge wsadzic w buty,bede wyzsza.
nawet telefon maz jej oddal swoj stary ,wlozylismy jakas stara karte bez kredytu,wiec telefon swieci,informuje,ze nie mozna wykonacz polaczenia bla bla.taaa sama se matka dzwon jak kredytu nie ma.ona wie,ze tam musi ktos sie odzywac po drugiej stronie bo inaczej zabawy nie ma.no i dooopa zbita:sorry2:
 
reklama
Lenkaa u nas to samo,podrobe to sobie moge wsadzic w buty,bede wyzsza.
nawet telefon maz jej oddal swoj stary ,wlozylismy jakas stara karte bez kredytu,wiec telefon swieci,informuje,ze nie mozna wykonacz polaczenia bla bla.taaa sama se matka dzwon jak kredytu nie ma.ona wie,ze tam musi ktos sie odzywac po drugiej stronie bo inaczej zabawy nie ma.no i dooopa zbita:sorry2:

:-D:-D:-D:-D
mój syn na szczescie nie jest aż tak bardzo wymagający, ale ostatnio ciocia zabrała go do sklepu chciała mu fundnąc jakąś fajną zabawkę a młody co? zapatrzony w resoraka za 7 zł i nic innego nie chciał :-D
 
u nas z telefonami identycznie - żadne stare nie wchodzą w grę, bo widzi, że przez nie nie gadamy. Dodatkowo wyczaił też, że z pilota jest wyciągana bateria jak się mu daje, gdy mocno się domaga. No i wkurza się, rzucając pilotem, jak tylko wyczuje, że jest lżejszy bez baterii, potem szuka baterii :baffled: on musi widzieć, że to co trzyma, to ma moc sprawczą! Tzn jak jest pilot, to musi na telewizorze pojawić się jakiś komunikat wskutek wciśniętego przypadkowo guzika, a jak jest komóra, to trzeba rozesłac puste smsy do całej książki adresowej :baffled: (znajomi już się przyzwyczaili - zwłaszcza kumpela z pierwszej pozycji książki adresowej )
 
U nas te kuchenki biedronkowe jeszcze stoją. Myślę cały czas czy kupić Jagodzie taką niewysoką i gdzieś nie postawić. Chociaż z drugiej strony ona i tak większość zabaw uskutecznia siedząc na podłodze a nie stojąc.

Zabawkowe odkurzacze nie dla nas, choć fajne. My tak jak Tomuś u Agi jeździmy na prawdziwym:D

JustMe, cudny konik. Od razu stwierdziłam, że wygląda prawie jak ten w bajce "Świat małej księżniczki", czyli Karusia Generała. Luknij sobie:)
 
JustMe, cudny konik. Od razu stwierdziłam, że wygląda prawie jak ten w bajce "Świat małej księżniczki", czyli Karusia Generała. Luknij sobie:)

Znam, lubię tą bajkę bardzo:tak: Masz rację, nasz będzie identiko- tyle, że w paski:)

Lenkaa u mnie afi jest pierwsza na liście i często Tomek do niej wydzwania, albo smsy pisze:-D


Hehehe:-D w sumie fajnie:-D
 
reklama
Do góry