reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Majka ma lapka ale zero zainteresowania, woli w dalszym ciągu nasz ;P

Dziewczyny co Wy macie z tymi tekstami że chłopcu to odkurzacz czy gary nie przystoją? Wasi faceci nie sprzątają, gotują? Majka ma dużo zabawek "dziewczyńskich" ale uwielbia też samochody, samoloty czy inne piły i wiertarki, i takie zabawki też ma. Nie widzę w tym absolutnie nic złego :)
 
reklama
Majka ma lapka ale zero zainteresowania, woli w dalszym ciągu nasz ;P

Dziewczyny co Wy macie z tymi tekstami że chłopcu to odkurzacz czy gary nie przystoją? Wasi faceci nie sprzątają, gotują? Majka ma dużo zabawek "dziewczyńskich" ale uwielbia też samochody, samoloty czy inne piły i wiertarki, i takie zabawki też ma. Nie widzę w tym absolutnie nic złego :)

popieram, ze dzieci raczej zainteresowanie laptopami zabawkowymi przejawiają slabe...
poza tym z tymi zabawkami to raczej rodzice mają wbite w glowy schematy ze jakas zabawka nie przystoi dziewczynce a tamta chlopcu....
dziecko powinno bawić się tym czym sie interesuje.. zabawa samochodami przez dziewczynke nie znaczy ze ma cechy meskie i bedzie potem chciala od razu zmieniac plec na chlopca.. i odwrotnie...
 
Alis ja nie widzę, ale mój M chyba jednak tak, dlatego postawię go przed faktem dokonanym :-p
aczkolwiek Tomek też ma lalkę (która się ani trochę nie interesuje ;-))

a odkurzacz? u nas Tomek codziennie odkurza(prawdziwym odkurzaczem) , a ja po nim poprawiam :-)
 
a mnie wczoraj tesciowa zleciła zadanie podania jej na tacy jakie prezenty chcialyby otrzymac moje dzieci...
Agacie bym chciała jakis odkurzacz.. ale znalaz lam takie cos:
http://allegro.pl/agatka-duzy-zestaw-do-sprzatania-odkurzacz-lodz-i1911832921.html
p
rosze o opinię... może jakieś inne lepsze propozycje... niekoniecznie tanie:-D:-D:-D

Oskarek kolega Nicky ma taki zestaw i mala z tym housekeepingiem po calej chacie zasuwala.mnie sie podoba:-)


Majka ma lapka ale zero zainteresowania, woli w dalszym ciągu nasz ;P

Dziewczyny co Wy macie z tymi tekstami że chłopcu to odkurzacz czy gary nie przystoją? Wasi faceci nie sprzątają, gotują? Majka ma dużo zabawek "dziewczyńskich" ale uwielbia też samochody, samoloty czy inne piły i wiertarki, i takie zabawki też ma. Nie widzę w tym absolutnie nic złego :)

dokladnie tak jak mowisz:tak:
sami nakierowywujemy dzieci,uczymy podzialu na zabawki dla chlopcow i dziewczynek.
synek mojej kolezanki byl zachwycony rozowym wozkiem dla lalek,a jego tata az zbordowial jak go zobaczyl z nim w parku.
 
Majka ma lapka ale zero zainteresowania, woli w dalszym ciągu nasz ;P

Dziewczyny co Wy macie z tymi tekstami że chłopcu to odkurzacz czy gary nie przystoją? Wasi faceci nie sprzątają, gotują? Majka ma dużo zabawek "dziewczyńskich" ale uwielbia też samochody, samoloty czy inne piły i wiertarki, i takie zabawki też ma. Nie widzę w tym absolutnie nic złego :)
Bardziej mi chodziło o to że ciężko znaleźć model który nie był by różowy, a różowego ja niezniesę.
 
agulam, jak dobrze pamiętam, to lenkaa* kupiła Jasiowi za około 80 zł laptopa, który wygląda, jak prawdziwy :-)
poszukaj na allegro na pewno znajdziesz:tak:

kupiła, ale starego wróbla na plewy nie weźmiesz :no: Nie "łyknął" tego, widzi, że my siedzimy przed innym i tylko ten go intersuje. Oczywiście pobawi się tym swoim, ale jako zamiennik już nie weźmie, jak tylko widzi, że odpalam swojego, to leci, że mało nóg nie pogubi.

synek mojej kolezanki byl zachwycony rozowym wozkiem dla lalek,a jego tata az zbordowial jak go zobaczyl z nim w parku.

zwizualizowałam sobie to i padłam :-D:-D

Swoją drogą, alis ma rację, nie ma co narzucać takim maluchom ról społecznych i wpajać stereotypów, z czasem i tak otoczenie zewnętrzne zrobi swoje. Dzieci interesują się wszystkim, bo chą poznawać świat, już mniejsza o to, czy faceci gotują, czy nie - to są małe dzieci i one chcą wszystkiego zaznać, nie ma co ograniczać.
My kuchni razie nie kupimy, bo Jachoo jakoś nie przejawia zainteresowania garami, odkurzaniem też, najwyżej lubi ścierać podłogę i kurze swoją ściereczką, ale to "opędzamy" tańszym kosztem ;-) . Nie wykluczam jednak, ze wkrótce się to zmieni!
 
Julita patrz na wymiary najlepiej, fajna ta hello kity:tak:
a od kiedy to będzie? a już doczytałam, e nie mam co lecieć, u mnie pewnie już wykupione :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry