reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Niniejszym oświadczam, że (narazie:-p) kupiłam pierwsze:) Zachęcona Waszymi wpisami jeszcze raz przemyślę kupienie drugich:-D

.... a poniżej link do "testu" bucików pre-shoes, chyba Afi się nad nimi zastanawiała? Na dole artykułu jest info, że jak się zamówi do 21-go listopada, wysyłają za free...

ładne bebe: testujemy w kapciach

a powiedzcie mi ile takie kapciochy kosztuja bo nie widze ceny?
 
a ja dzisiaj chcialam kliknąć tą kuchnie co JustMe linka wklejała z Limango i napisane jest że wyprzedane:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dzisiaj bo Matki Boskiej pienieznej w końcu było....
 
Aga moj T tez nie byl zadowolony jak Wiki dostal kuchnie:no:ale to byla jego najulubiensza zabawka :-pi mysle ze jak ja zdejme ze strychu dla Oli to tez bedzie sie bawil:-D
kupiona byla w biedronce,jakosc ok:tak:
pamietam ze wtedy razem z siostra kupowalam i T mial nie wiedziec ze ja sie do tego przyczynilam;-)ale sie wydalo kiedys:zawstydzona/y::-D
 
Agulam no własnie tak myslę, czy nie postawić go przed faktem dokonanym :-p
problem u nas jest z miejscem:baffled:
mała klitka, nie ma gdzie tego wszystkiego stawiać..

dziś Tomek dostał stolik i krzesełka, więc kolejne 1,5 m2 zostało zajęte.. ale cóż od rana Tomek siedzi przy swoim stoliku , rysuje, popije herbatkę:-D normalnie nie ma dziecka:tak::-D
 
reklama
Do góry