reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

malina - spoko. Jak mamy butki za 24,50 to ja paragonu nie potrzebuję.
Ale mega promocja!!! Super nam się trafiło, wielkie dzięki!!!
 
reklama
łoooo ale wam zazdroszczę tych zakupów :):)

mnie niestety mama przywołała do porządku i muszę sobie odpuścić konika dla dorianka, aleeeee wczoraj jak byłam w galerii po prezent dla syna koleżanki, wstąpiłam do rekids i były mega promocje. patrze a tam bluzeczka w pasy czarno szare IDEALNA dla dorianka za 9.99zł, kupiłam a co :)
....
....
....
siedze na przystanku obłądowana reklamóweczkami, mój autobus jedzie (a spieszyło mi się bardzo) wsiadam jadę.... i patrze.... nie ma tej torebki z bluzeczka- aż mi ***** łzy staneły w oczach. normalnie mało brakło a bym się poryczała w tym autobusie:/
przyszłam i wyciągam prezent dla dorianka - książeczkę za 3zł z empiku :) buuuu!
 
nie dobijajcie mnie już tymi wyprzedażami, we wro nie ma żadnych wyprzedaży albo przecenione z 59,90 na 54,90, beznadzieja

łączę sie w bólu.....u nas takie same MEGAPROMOCJE........ Zwłaszcza Besta Plus w tego typu akcjach przpduje - przecan max 5 zł w dół ;/
 
dziewczyny mam do sprzedania ubranka z nexta letnie rozmiar 2-3 lata,czyli dla naszych maluchow na przyszly rok.
wszystkie z przeceny za pol ceny.jakbyscie byly zainteresowane to zrobie fotki,a ubranka moge przywiezc we wrzesniu jak bede w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry