reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

a w ogóle przedwczoraj kupiłam Młodemu czapeczkę taką na teraz, czyli cieniutka, ale z nausznikami. Kupowałam w osiedlowym sklepiku, zwykła polska i wygląda na badziewną, ale była mi potrzebna, bo wszystkie małe. I zgadnijcie ile zapłaciłam????
22 zł!!! no szok! to w hm kupiłam na zimę, podszytą polarkiem z takimi nausznikami za 14,99 zł...
 
reklama
a ja własnie nie mam czapek na teraz, ale 22zł to szok:szok:
i powiem ci, że poza takimi sklepami, to ja nigdzie w firmowych sklepach takich czapek nie widziałam, mama od tygodnia przemierzała galerię i polowała, i nic nie było

edit: nie dodałam, że atrakcyjna też za bardzo nie jest:p
 
to tym bardziej bym nie kupiła :-p
w sumie w gondoli za zimno nie jest, ale sam moment przenoszenia do wózka, choć mój zawsze ma kaptur na głowie, a w wózku pieluszkę przy uchu...
 
mój też ma kaptur, ale wydaje mi się, że bez czapki, to nie ten teges...nie bardzo... jak na polu jest 15 stopni

a po co macie pieluchę przy uchu?
Tomuś pokochał przytulanie do pieluszki:d?
 
estragon cala masa cienkich czapek jest w h&m.

do 23wrzesnia w rossmannie jest promocja hipp: przy zakupie 4 wybranych sloiczkow krem pielegnacyjny 75g w puszce gratis.

polecamy kremik z serii johnson's bedtime, slicznie pachnie, jest bardzo lekki, szybko sie wchlania i skora jest po nim mieciutka.

078223.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nataliak ale ja z nausznikami nie widziałam...

my mamy z tej serii bed time płyn do kąpieli i niestety przesusza skórę dziecku i mojemu mężowi dłonie:)
 
reklama
Do góry