reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
No to ja się wyłamie :-p i napiszę, ze mi się czachy kompletnie nie podobają. Nie moje klimaty i zupełnie też mi to nie pasuje do małych dzieci.

Ubranka - miniaturki dorosłych - jak najbardziej - choć też nie wszystkie, raczej takie bardziej młodzieżowe. Ostatnio widziałam małą dziewczynkę - coś w wieku naszych dzieci - płaszcz - oczywiście lekko przydługi i kapelusz do kompletu. Moim zdaniem wyglądała jak stara-maleńka, bo nie dość, że ubrana w ubrania "dorosłe" - ale taki styl, co to raczej panie w średnim wieku noszą, ( ja np. nie ubrałabym czegoś podobnego) to jeszcze lekko przyduże, - sukienka przydługa, płaszczyk też taka śmieszna długość prawie do kostki, no i ten kapelusz.... Ja tam bym już sobie odpuściła taką kreację, bo mówiąc krótko - głupio to wyglądało.
 
Mnie też czachy lekko przerażają, aczkolwiek mamy jednego t-shirta z czachą. Ale przeleżał ze 2 tygodnie w szafie, zanim zdecydowałam się go założyć:-D:tak:. Chociaż w sumie podobają mi się, ale na innych dzieciach, nie na moim własnym osobistym:-D.

co do stylizacji a'la 'dorosły', to owszem mega mi się podobają, zwłaszcza na dziewczynkach, ale to pewnie dlatego, że nie lubię różów, falbanek, tiuli, kronek, piór i cekinek:-D. Oglądałam przed świętami jakiś program na TLC o Romach, tych konserwatywnych, żyjących chyba w UK. Oni tam mają jakieś swoje 'targi' (?), coś jak nasze jarmarki i tam sprzedają świetne ubranka dla dzieci, właśnie takie kopie ubrań dla dorosłych, i te dzieci rzeczywiście wyróżniają się na tle nie-romskich dzieci.
 
A ja lubię cekiny,piórka,koronki i falbanki na ubrankach dla dziewczynek,kolor różowy,jak każdy inny.Uważam,ze jak wszystko jest z umiarem i wygląda to ładnie,to dlaczego nie...dziewczynki też uwielbiają...chociaż ostatnio kupiłam dla Nadii rzeczy z ćwiekami:eek: Uważam,że jeśli wszystko pasuje do odpowiedniej stylizacji to każdą rzecz można założyć.Raczej nie lubię spódniczek,a spodenki owszem.Miniaturki ubrań dla dorosłych ? Jak najbardziej: rurki,tuniki,płaszczyki i BUTY oraz ubrania jak dla nastolatek ;-) Julka lubi nosić bluzki w czaszki,ćwiek,i rurki i trampki.Ale na dyskotekę zawsze zakłada coś z cekinami i żadnych dżinsów;-)
.....
Dostałam dziś paczkę z zary,jestem mega zadowolona.Przed Sylwestrem zrobiłam małe domówienie...:zawstydzona/y: więc jeszcze jedna będzie..
 
estragon ale o jakich romskich ubraniach dla dorosłych piszesz? Tych co noszą romowie? bo jak dla mnie to jest właśnie kwintesencja kiczu - te kiereje z cekinami, błyszczące bluzki, siateczkowe kapcie, które służą za klapki do chodzenia po ulicy :baffled: ja tam bym miniaturki tego wcale nie chciała dla swojego dziecka :no:. Wystarczy mi to co na dorosłych widzę
 
reklama
Ma żywo wydają się ładniejsze :tak:

Wiem, widziałam w deichmanie u nas :tak: i miałam z nimi niezłą przeprawę. Nieopatrznie przymierzyłam Jaśkowi, a on już nie chciał dać sobie ich zdjąć. Pierwszy raz taki numer odstawił, normalnie napalił się na nie jak wariat. Musiałam go podstępem ze sklepu wyciągnąć, bo raz, - rozmiaru nie było na niego, a dwa - aktualnie szukałam raczej trzewików, a nie krótszych butów
 
Do góry