reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

trzeba patrzeć na wysokość kuchni, bo niektóre maja tylko 60 cm wysokości :szok: dziecko na kolanach będzie musiało się bawić...
kuchnia oleski nie wyświetla mi się, bo net za wolno chodzi:no:
edit już się wyświetla i jest mała. tu wymiary:
Wymiary kuchni: 60 cm (szer.) x 31,5 cm (gł.) x 58,5 cm (wys. całkowita całej zabawki - kuchni, czyli jest to wysokość do półeczki nad zegarem)

więc bardzo niska jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
oleska, super ta kuchnia.. a i smoby to porzadna jendak firma.... i cena tez zadowalajaca.. ciekawe czy u nas w biedronce bedzie dostepna...

oleska, chyba dla Jagody bedzie za niska... ma 60 cm wysokosci...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz stoi na pufie bo mała już ją ma ponad rok ;-) urosła a bawi nią się dalej. A jak Nikoś się nią bawi to sobie przy niej siedzi :-) ale fakt ja bym tej kuchni nie kupiła, tak od czasu do czasu jak jesteśmy w odwiedzinach wystarczy :-)
 
dziewczyny a nie myślałyście by zrobić takie cóś u stolarza albo jakiś tatuś?
ta kuchenka co estragon wkleiła jest przecież bardzo prosta do zrobienia, płyty można kupić w jakimś sklepie typu obi, wymalować można samemu i dokupić przybory. I koszty były by duuuużo mniejsze a radość dziecka myślę taka sama :-)
 
reklama
Do góry