reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

michalina mi ten daszek raczej na śliniak wygląda, ale może angelika się wypowie :-)
 
reklama
Ja dzis nie moglam sie oprzec i kupilam pierwszy zakup dla mojej dzidzi ;) wszedzie SALE! Jak tu nie kupic? Nie wiem jeszcze czy chlopiec czy dziewczynka (pojutrze 7 lutego sie zapewne dowiem) ale kupilam taka bluzeczke ;) w ostatecznosci chlopca tez w nia ubiore hehe. Bedzie mial styloweczke... ImageUploadedByForum BabyBoom1391637681.366603.jpg
Tylko 24 zl w Cubusie :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1391637681.366603.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1391637681.366603.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 64
Ja dzis nie moglam sie oprzec i kupilam pierwszy zakup dla mojej dzidzi ;) wszedzie SALE! Jak tu nie kupic? Nie wiem jeszcze czy chlopiec czy dziewczynka (pojutrze 7 lutego sie zapewne dowiem) ale kupilam taka bluzeczke ;) w ostatecznosci chlopca tez w nia ubiore hehe. Bedzie mial styloweczke... Zobacz załącznik 608421
Tylko 24 zl w Cubusie :)

nie jest zła dla chłopaka...

ja nie mam nic kupionego. mam ubranka po siostrzenicy, ale praktycznie wszystko typowo babskie :)
jak jestem w tesco, rzucają mi się w oczy takie maaaaaalutkie sukienkeczki i specjalnie pokazuję je M (on liczy na chłopaka:p)
 
Ja chyba jeszcze sie skusze na pare nowych rzeczy ;) geterki byly takie dzianinkowe z serduszkami na kolanach lub gwiazdkami za 10 zl bodajze <3 no cudenka! I te body za dyszke takie cudowne. Niektore sa typowo chlopiece lub dziewczece wiec wole narazie na pale nie kupowac ;) mam nadzieje ze jutro na wizycie bedzie jakas chociaz sugestia co do plci :)
 
Nie mówcie o tych małych różowych sukieneczkach, śpioszkach w serduszka itp. dla chłopaków ciężko coś znaleźć wyjątkowego:)Michalina zdjęcie nie wyraźne nie stresuj się :)dlatego go kupiłam że jest taki maciupeńki:)
 
reklama
świetne ubranka :-) ja z zakupami dla maluszka wstrzymuję się do połówkowego, ale też jak chodzę po sklepach to nie mogę się napatrzeć na te malutkie ubranka

Kupiłam wczoraj spodnie ciążowe w H&M i jestem zawiedziona wydałam 149zł, w przymierzalnie były ok, a dziś tak się w nich umęczyłam, strasznie zsuwają się z tyłka i co chwila podciągałam;/ mam nadzieje, że jak brzuszek większy urośnie to będą ok. Ogólnie to stwierdzam, że jest stanowczo za mało sklepów dla ciężarnych, u mnie w centrum handlowym jest tylko happy mum, poza kilkoma wieszakami w h&m i c&a i tak naprawdę żadnego wyboru, chyba nie pozostało mi nic inneg jak zamówić na allegro więcej par legginsów.....
 
Do góry