reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

14 zl za spioszki przykladowo ;) wiadomo. Mnie nie stac zeby ubrac cale dziecko w nowej kolekcji ale jedna rzecz moge sobie pozwolic ;)

Jestem zwolenniczką TESCO ;)
W tesco naprawdę często można wyhaczyć coś w niskiej cenie :tak: ostatnio widziałam piękne niedrogie sukieneczki :-D i "paki" śpiochów, body i kaftaników - przydatne i niedrogie
mam takie marzenie, żeby mieć córeczkę, którą będę ubierała w sukienki... :-D
 
reklama
angelika w sumie to mój synek ma już ponad 3 lata to może zlikwidowali tę czaszkową kolekcję.... Ciekawe, która pierwsza na porodówce wyląduje :-D

makota ja też lubię kupować ciuszki dla dzieci w tesco :-) i powiem Ci, że dla chłopców też można perełki znaleźć :-) Ale nie ukrywam, że uwielbiam kupować dziewczęce ciuszki dla siostrzenicy :D


aaaa i nie wiem czy znacie tę stronę, ale ja często z tego sklepu kupowałam - ciuszki śliczne i dobrej jakości:

http://babymarket.eu/index.php
 
Ostatnia edycja:
nie dam sobie ręki uciąć, ale nie wiem czy nie było czegoś w kaph all. A jak nie to na necie zrobią na zamówienie. Na targach dla motocyklistów we Wrocławiu np. jest mnóstwo koszulek i takich tam.
 
zaszalałam. Dzisiaj kupiłam w h&m legginsy i spodnie ciążowe pod brzuch, aby korzystać z nich także po urodzeniu. Plus to są rurki i w h&m za zakupy powyżej 100zł odejmują 20zł. Na allegro kupiłam koszulę ciążową wraz z szlafrokiem. Poprzednio miałam kopertową z muzzy, ale teraz żadna mi się nie podoba i kupiłam takie cosik :
3w1%20KOPERTA_kolorszlafrok_TURKUS_XL.jpg
plus jeszcze taką spódnicę
523.jpg

A jak kupowałam poduchę do spania to domawiałam rożek dla maleństwa. Jest on z flaneli jakość dobra i w sam raz do spania w lato :D
65134c4b76ee28.jpg
 
Ostatnia edycja:
Elfit na starsze dziecko tak ale noworodka w koszulę nie będę może bardzo wciskała, a mój mąż szuka śpioszków w czachy, bo on motocyklista he i szuka :) jasne jak się chce to się znajdzie ale dla dziewczynek jest ogrom wszystkiego.
Ja mam dwie czapeczki w czaszki. Jak chcesz to ci jedną opchnę ;)

Owszem jest tego więcej na dziewczynki. Przecież to kobietki są strojnisie. ;)
A na noworodka to przede wszystkim wygoda, ja miałam koszule w krateczkę dopiero od rozmiaru 68 (3-6mies)
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się co zrobić z tyloma dziewczęcymi ubrankami, czy nie sprzedać i nie kupić za to ubranek Adasiowi..:unsure:
 
Zastanawiam się co zrobić z tyloma dziewczęcymi ubrankami, czy nie sprzedać i nie kupić za to ubranek Adasiowi..:unsure:
jagódka jak masz w dobrym stanie to czemu nie. Ja juz patrzę żeby coś odkupić od kogoś bo nie stać mnie na wszystkie nowe. Jak już wystawisz na sprzedaż to najpierw napisz tu. Może któaś z nas kupi :)
 
Zastanawiam się co zrobić z tyloma dziewczęcymi ubrankami, czy nie sprzedać i nie kupić za to ubranek Adasiowi..:unsure:

a tak na 100 % jesteś pewna, że będzie Adaś? :)

ja na Twoim miejscu spróbowałam sprzedać, albo oddać - chyba, że masz dużo miejsca do przechowywania tego wszystkiego. zostaw takie najbardziej sentymentalne ubranka, buciki itd a reszty się pozbądź
 
reklama
Sprzedać, powymieniać coś się może uda;) Ja niestety nie mam nic na wymianę ale dziewczyny pewnie tez by coś odkupiły czy zamieniły, mi na synka niestety nie trzeba.
 
Do góry