reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

angelika są są wyjątkowe ubranka:tak: Mój 2-letni syn sam się teraz prosi o koszule w kratkę, ja znowuż uwielbiam go ubierać w kamizelki. Jak był mały to ogrodniczki królowały. Wiadomo to nie to samo co sukieneczki i spineczki ale też słodko :)
 
reklama
Elfit na starsze dziecko tak ale noworodka w koszulę nie będę może bardzo wciskała, a mój mąż szuka śpioszków w czachy, bo on motocyklista he i szuka :) jasne jak się chce to się znajdzie ale dla dziewczynek jest ogrom wszystkiego.
 
W Kaph All sa fajne rzeczy dla chlopcow noworodkow, ale nie pytaj o ceny- zatrwazajace. Przy tym sa niektore tak pomyslane, ze fajne do zakladania :).

e tam nie ma tragedii z tymi cenami :) ale ubranka cudenka! wyprzedaze sa jeszcze wiec da sie cos upolowac w dobrej cenie :) moze jutro sie skusze jak bede wiedziala po dzisiejszej wizycie czy chlopiec czy dziewczynka :)
 
14 zl za spioszki przykladowo ;) wiadomo. Mnie nie stac zeby ubrac cale dziecko w nowej kolekcji ale jedna rzecz moge sobie pozwolic ;)
 
Nie no to jasne mnie tez nie stać, trochę ciuszków tez dostałam i dostanę więc też nie chce szaleć z zakupami ale czasem ciężko się jest oprzeć:)
 
arabelka są fajne śpiochy w czaszki - my nie jesteśmy motocyklistami, ale oprzeć im się nie mogłam :-D w pepco są nawet koszulki w czaszki, ale mieliśmy takie dopiero od 3 miesiąca. A czaszkowe buciki widziałaś? U nas w dziecięcym sklepie były takie niemowlęce - niestety pojawiły się jak Mati miał już 2 lata i większych rozmiarów nie było. Ale to chyba właśnie chodziło o to żeby niemowlak wyglądał tak hmmmmm łobuzersko :-D:-D
 
reklama
Do góry