reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

No ada ja wcześniej mimo, że w mojej rodzinie jest dużo dzieci no a ich rodzice zmotoryzowani nie miałam pojęcia jak ważny może być fotelik, dopóki siostra mi nie opowiedziała o wypadku, a właściwie stłuczce jaki miała jej koleżanka, no w samochodzie jechało dziecko w zwykłym marketowym foteliku i ten fotelik się połamał tak, że o mało nie zdusił małego pasażera:szok:
no i teraz dla tego siedzę i czytam o fotelikach, razem z Wojtkiem postanowiliśmy, że na tym oszczędzać nie będziemy, w końcu Leon zasługuje na, to by bezpiecznie podróżować:tak:
 
reklama
No i jest w końcu grudzień no i oficjalnie zaczynamy z Wojtkiem zakupowe szaleństwo:-):-):-):-) No ja z racji tego, że większość dnia spędzam ostatnio w łóżku zakupy będę dokonywać na allegro i w innych sklepach internetowych, więc jak co to dawajcie ciekawe linki:tak:
 
aduś ubranka na zdjęciach wyglądają słodko, a jaka frajda jak przychodzi paczka i w końcu mogę je zobaczyć. Są takie małe, że aż rozbrajające.
 
Moja mama wczoraj rozmawiała ze znajomą która ma 1,5 miesięcznego synka i już waży 6,5 kg i nosi ciuszki 68-74 i mówiła że w ogóle nie warto kupować ciuszków 56 bo często są od razu za małe.:confused::-D
 
To prawda, że nie warto kupować dużo ubranek w rozmiarze56, ale kilka rzeczy dobrze mieć mniejszych. Szczególnie jeśli dzidzia zapowiada się mała, co u nas jest bardzo prawdopodobne.
No i dobrze mieć właśnie chociaż kilka bodziaków w 56rozmiarze by dobrze trzymały pieluchę, śpiochy i pajace mogą być większe.
No i te ubranka na pierwszy miesiąc, to raczej tylko body, śpiochy i pajace najlepiej rozpinane na całej długości by łatwiej było ubrać noworodka.
Nie kupujcie małych ubranej jansowych może i ładnie wyglądają ale są dla takiego maluszka niewygodne.
No a dzisiaj znowu przyszła kolejna paczuszka z ubrankami dla Leonka:-) No to się pochwalimy
 
Info o fotelikach samochodowych: Which Type of Carseat to Buy?
Child car seats | Features explained

ja sie sklaniam do tego modelu britax ktory dobrze przechodzi wiele testow crash'owych i wiem ze znajomym dziecko uratowal: Child Car Seats | Britax Cosytot Isofix

Buying a first car seat for your newborn baby

renatko droga, jakbym sie miala denerwowac takimi malo istotnymi drobnostkami (jak jakiegos ktosia opinia na forum dla ciezarnych np) to dawno juz bym dostala wylewu w mojej pracy, gdzie opinie ludzi sie dla mnie licza. po prostu mnie niektore komentarze na forum bardzo rozbawiaja, ale dziekuje za troske :-D
 
Wczoraj nie chciało się załadować, ma nadzieję, że tym razem się uda.
Żabiasty komplecik i sweterek:-)
 
Ja się na razie wstrzymuję z kupowaniem do marca, bo będę miała pełno ciuszków od siostry która ma córcię, od kilku koleżanek i od szwagierki, więc pewnie i tak malutka nie zdąży niektórych nawet założyć :-p Może kupię parę bodziaczków i jakiś komplecik wyprawkowy ;-)
 
no właśnie masiek ostatnio widzieliśmy z moim fotelik 390 zł mój mówi drogo na allegro można taniej ale teraz to ja zmieniam zdanie o 360 stopni na pewnych rzeczach nie można oszczędzać bo można dużo więcej stracić
 
reklama
No ja właściwie tymi ciuszkami trochę się podzielę z psiapsiółą, bo ona rodzi w styczniu, no i razem kupujemy te śliczności. Do tego zaczęłam już przeglądać szafy i schowki na ubranie moich sióstr no i trochę tego się uzbiera.
A najbardziej cieszę się ze stołu do przewijania jaki mi obiecała siostra, ona go ściągała z Holandii jest duży, że zmieści się na nim podkładka do przewijania no i pod ręką wszystko co potrzeba. Trochę nie wiem gdzie i jak go wstawię, bo pokoik dla młodego nie jest za duży, a jeszcze przecież łóżeczko a my chcemy wstawić tam to duże, co się przerabia z dziecięcego na tapczanik. Będzie kombinowania:tak:
 
Do góry