reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Akurat pizamka która kupiłam miała 100% bawełny żadnego poliestru i się rozciagnela nawet nie skurczyla:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Algami przerost treści nad forma kosztuje dużo ale jest lipna strasznie wcześniej miałam indesita wszystko sie dopieralo i rożne zeczy prałam miałam tez Bosha pralkosuszarke tez padła to jest moja 5 pralka i mam już druga zmywarkę nie mam szczęścia do AGD sprzętów mam dość nowa lodówkę i tez coś szwankuje puka stuka coś jej tez dolega planuje dobudować werandę duża to zrobię tam pralnie ale wtedy to kupie dwie pralki co do zawartości bawełny u ubraniach to prawda ze sie nabieramy na metki a tam bawełny mniej kupiłam ostatnio koszulkę gapa to niedługo trzy ciężarne w nią wejdą tak sie rozciągała już o bluzach nie wspomnę a maty poprostu sie robią
 
Dlatego dla dzieciakow dobrze jest kupic uzywane bo to wszystko juz ktos pral i widac czy zrobila sie szmata czy nie :-) . poszlam dzisiaj do szmateksu i kupilam sobie 3 koszulki na slonice i kardigan :-) z mila checia wywale to po ciazy jak wspolnie bedziemy sie odchudzac na watku i kilogramy masowo poleca w dol a wraz z nimi wielkie ubrania :-)
 
Claudia właśnie jak używka wyglada ok to na bank już wyprana kolka razy i sie nie rozwlekła ale jedna zabawna rzecz mnie spotkała kupiłam sobie sweterek merino i mi kolega wyprał jak nie miałam pralki w 30 stopniach i chłopaki w nim chodzą tak sie skurczył hehrhehe
 
Bylismy w sklepie wybralismy wozek :) teraz zbieramy kase bo 30 pazdziernika mają dostawe i bedzie pelna kolorystyka. Jestem zdecydowana wygral z bj tym ze ma wieksze gondole i mozna wpiac dwa foteliki. Ma super spacerowke i ogolnie pani powiedziala ze jest na tym samym poziomie co bj i ten co chcialam wczesniej a kosztuje majatek easywalker. Wiecej juz sie nie glowie nad wozkiem bo tylko glowa od tego boli :) Wózek TFK Twinner Twist Duo w sklepie Bliźniacze Szczęście
 
Sylka któraś miała ten wózek wyglada dość masywnie porządnie dużo wazy? Widziałaś go w wersji spacerowej ma głębokie budki? Śmieszne ma te pałąki od gondoli takie duże :) a kole jaki wybrałaś? Oj nie chciałbym teraz kupować wózka dla bliźniąt bi bym chyba zwariowała dużo sie pojawiło nowych modeli jeden lepszy od drugiego :)
 
No wlasnie jeden minus to budka plytka bj góruje w tej kwestii ale w necie dziewczyny znalazly rozwiazanie xlander robi blendy na budki i pasuja ponoc swietnie a wygodniejsze od parasolek :)
 
reklama
Ja młodemu prawie nic nie pasowałam przez pierwszy rok. A już zwłaszcza tetry. I tak rozwieszanie i składanie zajmowało dużo czasu. Lepiej sobie odpocząć jak maluch śpi ;-)
 
Do góry