reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Co do zabobonów wszelakich to moja Mama też mi mówiła żeby nic wcześniej nie kupować i co się okazało wczoraj pokazuje mi 2 pajacyki i body w samoloty. Pytam czemu body w samoloty jak ma być dziewczynka, na co moja Mama z rozbrajającym uśmiechem na twarzy przyznała, że kupiła to jak tylko dowiedziała się o dziecku...
Wniosek nasuwa się jeden, Mamusie są niereformowalne :-D (przynajmniej mojej się to dotyczy;-))
 
reklama
No to wklejam moje zamowienie.Nie ma tam biustonosza czarnego do karmienia bo odrazu sie na nie przezucilam-wygodne jak diabli i mam go na sobie :-D No i nie widac na fotce ale wszystko rozlozylam na naklade na przewijak takiej ceratowej duzej-jest zolta z miskami.
 

Załączniki

  • samsung 30.09.2013 1887.jpg
    samsung 30.09.2013 1887.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 72
Cosiek Karuzela grająca nad łózeczko (Koko la lune) - Moulin Roty 648058 Latawce Dmuchawce taka:)
Zestaw startowy Aventu też tam wczoraj widziałam. I w ogóle było pełno butelek i najróżniejszych bidonów, niekapków, smoczków...kupiłam też taką zawieszkę do smoczka firmy MAM i smoczki pierwsze tej firmy.zZawieszek było wczoraj chyba z 10 rodzajów...Ubranka dziecięce są dość drogie, więc tam nawet nie zaglądam.

Vici- jakiej firmy ten stanik, bo też szukam...
 
Dzieki dziewczyny :-) Co do zbawek to sporo mam jeszcze po Victorze i pare dostalam ostatanio tylko poprac musze.Teraz kupilam tylko gryzak bo byl tani bardzo.Zestaw do kapieli to i Victor ma zabawe hehehe,a na tych kolkach,kwadratach mozna zabawki mocowac i lancuszki robic co by sie nie schylac jak maluch wywala z wozka.
A i te nakladki probowalam "na sucho" i sa super nic sie nie przesuwa trzymaja sie wysmienicie.Silikon maja od strony brodawki jak te z laktatora, nakladka do wietrzenia z wywietrznikami od gory a drogie to sa do "lapania" mleczka wyplywajacego z piersi.Obie przylegaja szczelnie do tego silikonu pomimo to kupie tez wkladki tradycyjne ale juz duzo mnie.
Pauletta karuzela sliczna uwielbiam zabawki drewniane :yes: a biustonosze sa ze star colection w babywalz zamawialam.
 
Paulette super jest ta karuzele! Nie no jak będę w Wawie aż się chyba wybiorę do Tk Maxxa! Może w końcu mi się uda coś tam znaleźć ;)
Vici fajne zakupki!
 
ananaska, cosiek - tez sie zaczełam nad tym zastanawiac czy to nie jakies przesądy.. pogadam z nią dziś o tym jak nie zapomne :) Bo rzeczywiscie był taki przesąd że do 8 miesiaca nie mozna nic kupowac.. ale ja w ogole nie jestem przesądna i moja mama zdecydowanie też nie, więc nie wiem w sumie dlaczego tak uważa.
No wlasnie ona jest troche przeciwwagą dla was, które macie tyle rzeczy już nakupowane :)

mamuśka - my własnie też stwierdzilismy że przecież jak urodzę to mąż weźmie kilka dni wolnych, a potem sa swieta i sylwester wiec i tak on ma wolne w pracy, więc sami sobie damy rade :)
 
reklama
Do góry