reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Własnie chodzi mi o pobudzenie laktacji w razie czego mam nadzieję, że będę mieć pokarm. Do pracy przez rok się nie wybieram:-D, a na magisterkę w październiku wiec może ten ręczny wystarczy?? A i w razie nawału pokarmu tez pasuje mieć jakikolwiek laktator;-)mb89 fajny ten laktator a jaka cena??;-)
 
reklama
Ag=Krk
nowy 80-90 zł, ale jak kupiłam używkę za 30 zł. Jest w stanie idealnym...wiele kobiet ma problem z laktacją i rezygnuje z karmienia piersią, a potem można kupić sobie od takiej pani prawie nowy laktator. Do niego dostałam nowe pojemniczki na pokarm, paczkę wkładek laktacyjnych z canpol i mleczko modyfikowane NAN 1 w gratisie (takim też mam zamiar karmić w razie problemów) bo zostało poprzedniej właścicielce laktatora całe nie otwarte.....Tak wię zrobiłam mega interes za 30 zł:) jestem z siebie dumna:-D
 
mb89, mogalam ci oddac taki sam, u mnie bezuzyteczny lezy gdzies w pudelku

takie zakupy u nas, pas dla mnie i 3 kompleciki dla malej moj brat kupil

IMG_5753.jpg

IMG_5750.jpg

IMG_5751.jpg

IMG_5752.jpg
 

Załączniki

  • IMG_5753.jpg
    IMG_5753.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_5750.jpg
    IMG_5750.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_5751.jpg
    IMG_5751.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_5752.jpg
    IMG_5752.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 45
SZalejecie dziewczyny, uwielbiam wchodzić na ten wątek zakupowy, zawsze mnie pozytywnie nastraja :)

NIEZAPOMINAJKA najbardziej mi się podoba ten różowo niebieski bądź czarny dresik, śliczna ta bluza/sweterek :-)

PIĘKNASZYSZUNIA widzę że poszłaś na całego, wizualnie piękne nosidło, nie mam doświadczenia (jeszcze) bo synka chustowałam, ale podoba mi się.

PAULETTA widzę, że pani tez poszalała z tą karuzelą, urocza :)
 
cosiek ja tez zawsze lubię tu wchodzić ;)
niezapominajka super te zestawy są! ;) W ogóle ciuszki dla dziewczynek są boskie;)
Ja niebawem chyba zacznę polowanie na chustę, bo też chcę chustować swojego Maluszka ;) a Dziewczyny powiedzcie mi bardziej polecacie kupić koc z samej bawełny, czy z domieszką akrylu? Bo chciałam kupić jeden mały bawełniany i drugi duży, jakiś cieplejszy ( a akryl chyba do cieplejszych się zalicza?:D)
 
reklama
Szyszunia fajne nosidelko, a planujesz nadal chuste zakupic? Ja sie zastanawiam, mielismy nosidelko poprzednio i 2 razy moze skorzystalam. To co kupilas ma fajny rozstaw na bioderka, na to chyba trzeba zwracac uwage :tak:
mb super okazja, swietny zakup :tak:
niezapominajka slodkie ciuszki :-)

Ja wczoraj dokonalam pierwszego różowego zakupu :szok: Spiworek do maxi cosi/wozka Wallaboo, mielismy taki sam dla Lili tylko ze brązowy, rewelacyjny mięciutki i cieplusi :-D

Wallabooimage (9).jpg
 

Załączniki

  • Wallabooimage (9).jpg
    Wallabooimage (9).jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 35
Do góry