reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

dziewczyny(tez bede mama grudniową) nie wiem czy moge tutaj wam coś zaoferować- jeśli nie zbesztajcie mnie i usune.otóż zakupiłam kombinezon dla dziewczynki i na ostatnim usg okazało się,że będzie chłopczyk ,dlatego zalezy mi na szybkiej sprzedaży. cena to 69zl wraz z przesyłka(tyle ja zapłaciłam), roz 56, stan idealny
Zobacz załącznik 585378
 
reklama
Mamuśka, nie jedź do tego tk maxu na Targówku, jak już to do Blue city

Ja zaszalałam i kupiłam laktator Lovi Prolactis :-)
std0001301.jpg
 

Załączniki

  • std0001301.jpg
    std0001301.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 35
Ag-krk, niestety nie mało :sorry2: w necie najtaniej znalazłam za 325zł, ale mi udało się kupić nowy na 250zł. Podoba mi się w nim to, że może być elektryczny a jak zamontuję rączkę to ręczny. Ja brałam pod uwagę tylko nowy laktator, także liczyłam się z tym że będzie swoje kosztował
 
oregano super, na pewno się przyda:tak:

Ag- Krk wiesz, wybór laktatora to kwestia kilku rzeczy. Przede wszystkim ważne jest to, jak go będziesz używać, czy będziesz np. często i na długo wychodziła z domu (studia, praca itp.). W takim przypadku lepiej od razu zainwestować w elektryka. Cóż dużo mówić, ciągnie więcej i szybciej. Jeżeli natomiast laktator ma być używany "od święta", jak będziesz szła na ploty z psiapsią albo coś a'la i do pobudzania laktacji, to spokojnie wystarczy ręczny.
Nie ma sensu szaleć, bo przecież zakładanie, że się będzie miało problemy z karmieniem naturalnym, nie będzie się chciało karmić sztucznie i trzeba będzie odciągać z obu piersi wszystko kilka razy dziennie i ten elektryk będzie podstawą codziennego funkcjonowania jest bez sensu...
 
ag-krk89, zarabiesz sie z recznym laktatorem. Elektryczny troche drozszy ale oszczedzasz czas. Moze sprobuj znalezc cos uzywango, dokupisz tylko kilka wymienych koncowek..ale tak jak napisala Aia, jesli bedziesz uzywala sporadycznie nie ma sensu wydawac kasy..

oregano, dobry zakup
 
Mnie dziś przyszedł taki
3563345992.jpgI uważam, że jest super:) Dla mnie w zupełności wystarczy. Laktację pobudzi:) A dla mnie to o tę funkcję chodzi:-D
 

Załączniki

  • 3563345992.jpg
    3563345992.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 28
reklama
mb ja mialam w pierwszej ciazy taki sam,jest super:)))...

pauletta super karuzela:))

vici nono wyprawka sie zbiera...u mnie nic...ale juz zamierzam kupowac...

asia agkrk sledze lidla i biedrone,mam pod nosem...
 
Do góry