reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
Kira a pepuszek to jak bedziesz przemywac?? Gazikiem?? bo nam połozna mówiła, że mozna gazikiem ale wtedy sie gorzej dostać do tych rzestrzeni miedzy kikutem a skórą a patyczniem dokladniej sie to zdezynfekuje:dry: a z pudrem to mówili, ze mozna ale żeby wtedy nie stosowac oliwki znaczy nie razem z pudrem bo sie tworza łatwo odparzenia. NO w każdym razie mnie sie wydaje, że i ak nasze maluchy zweryfikua co jest dla nich dobre znaczy ktore kosmetyki itp.
 
Nam mówili ze pępuszek gazikiem jałowym i spirytusem,a podobno te Leko sa nieciekawe.Puder oczywiscie nie razem z oliwka:tak:ale ja mam zamiar używac tez pieluszek tetrowych-wtedy puder:tak:oliwka pod pampersy.
 
Kira ja tez sie nastawiałam na uzywanie pieluszek tetrowych ale wszyscy sie na mnie dziwnie patrzą jak to mówie:dry: jak Ty ich bedziesz uzywac?? cały czas przez pierwsze kilka dni czy np.w dzien tetre a na noc pampersy,Może głupie pytanie ale sama nie wiem co robic.
 
Na mnie też Janbor ale nie przejmuje sie tym.Uważam że jak dzidzia jest w domu to nie ma potrzeby kisisc jej w pampersach:tak:Pamperaków bede używać na noc,spacery jak bedzie zimno i ewntualnie do lekarza:-)Pozatym jest to duza oszczednosc.Kupilam 30 pieluszek tetrowych i ceratki.I mam zamiar ich uzywać,a że ktoś sie dziwi:dry:jego sprawa;-)
Przez pierwsze kilka dni i w szpitalu bede uzywac pampersów:-p
 
Janbor sliczne gniazdko:tak:bardzo przytulnie bedzie miala twoja kruszynka.
Tez mam posciel i ochroniacze w tym kolorze, ale jeszcze schowane , wyciagne jak maly juz bedzie z nami:tak:
 
Kira jak wygladają te ceratki?? bo wiesz ja mam 40 pieluch tetrowych ale nie pomyslałam o ceratkach:sorry::confused:, gdzie to mozna kupic, to najwyzej wysle męza.
 
Ola ja juz sie nie umiałam powstrzymać:-) nie dało mi i jak mąz skrecił łożeczko to po prostu musiałam je przygotowac:-) taka juz jestem niecierpliwa;-)
 
reklama
axha to juz kojarze:-) ja dostałam od koleżanki takie majtochy z ceratką w środku to bede je zakładac do tetry:-) i najwyzej kiedys dokupie drugie na zmiane:-D:-D
 
Do góry