reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

Jak skończyła 4-5 miesięcy kupiłam taką płaską i tak spała do roku, a teraz śpi na normalnych poduchach bo to już duża dziewczyna jest:-)
 
reklama
No pewnie dziewczyny,co lekarz to opinia dlatego ja Natke kładłam na klinie( i teraz tez tak bede) a na podusi ale takiej płaskiej jak naleśnik to śpi od niedawna:). Teoretycznie podusia tak płaska moze być od momentu kiedy dziecko umie samo unieśc główkę,wcześniej własnie lepiej klin zeby sie tą poduchą nie poddusiło. Achhhhte opinie i badź tu mamo mądra i wybierz jak najlepiej dla swojego dziecka jak tu takie skrajne opinie: jedni tak radza dudzy siak....echhhhh!:)
 
szuszu, no właśnie jak zrobiłam 'wyślij' to sobie uświadomiłam, że Twoja już jest duża;). Czyli po roku już normalną dostała? Wybacz, ale mam wyrzuty sumienia(właśnie ze wzgl. na opinie, że nawet do drugiego roku zero poduch), że mojej daję taką 'niezdrową'...
 
szuszu, no właśnie jak zrobiłam 'wyślij' to sobie uświadomiłam, że Twoja już jest duża;). Czyli po roku już normalną dostała? Wybacz, ale mam wyrzuty sumienia(właśnie ze wzgl. na opinie, że nawet do drugiego roku zero poduch), że mojej daję taką 'niezdrową'...

Moja nie zasnęła by bez poduchy jak już taka duża była, także ja aż tak bym się nie przejmowała (sama nie wyobrażam sobie spania bez poduchy;-)) bardziej chodziło mi o to żeby się nie udusiła podczas snu jak była mała.
 
u mnie do roku mały spał bez poduszki, zarówno łóżeczko jak i gondolkę wykładałam pieluszką flanelową i jak ulewał to mu po prostu zmieniałam ;-)
 
np. tak:
904.jpg
 
Marzenixx - jak dla mnie za dużo funkcji w jednym ....ale nie widziałam ani nie korzystałam z podobnego, na zdjęciu opcja kołyski nie wzbudziła mojego zaufania , ja miałam zwyką sosnową kołyskę i byłam mega zadowolona, służyła mi do 7 m-c aż mała zaczeła stawać
 
reklama
Do góry