reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Hehe, a ja parę dni temu na allegro widziałam kostium kąpielowy dla dziewczynki, rozmiar 0-3 miesiąca :-D
Tylko zastanawiałam się, co z pampersem w takim kostiumiku ;-)

Ja dałam się ponieść, jak jeszcze nie znałam płci i kupiłam taki kostiumik jednoczęściowy. Jak teściowa mi go przyśle (bo został u niej) to wstawię zdjęcie. No i mogę go oddać którejś z Wam, która bedzie miała córkę:)
 
reklama
Fogia pomijając już nawet cenę to kwestia czy teraz dużo jeździsz rowerem i czy masz gdzie, bo ja bym się nie łudziła że mając takie cudo nagle staniesz się "cyklistą";)
Ja ostatni rok mieszkałam w Oxfordzie i tam taki wynalazek ma rację bytu bo całe miasto się na rowerach porusza, są wydzielone drogi i jest bezpiecznie. W Polsce bałabym się maluszka tak wozić, chyba że park po drugiej stronie ulicy ale po parku to równie dobrze z wózkiem można się poruszać
szczebiotka nie ma mowy o zakupie tego roweru z jednego prostego powodu - kasa, nie ta liga niestety.

samantaa spokojnie, na zakupy mamy jeszcze dużo czasu. Ja mam plan aby w 8 miesiącu wygrzebać ubranka po Filipie, przejrzeć co z nich jest jeszcze do użytku, a co nie. Później pewnie zakupy na uzupełnienie wyprawki, a 9 miesiac pranie, prasowanie i szykowanie wszystkiego na tą wielką chwilę.
 
A ja dzisiaj padam, kręgosłup daje mi się we znaki. Najpierw z Mamcia obleciałyśmy Smyka, H&M, 5-10-15, Cocodrillo i kaphalla - dzieciowe stoiska oczywiście w 5-10-15 kupiłysmy przecudne ubranka i kocyk, ubranka sa w super wyprzedaży, w H&Mie zimową czapeczkę wiązaną z uszkami, maciupkie rękawiczki i golfik przez głowę, a na stoisku wyprzedazowym spodenki - bojówki za 10zł, i kilka ciuszków na 6-9 msc na lato, na cieplejsze dni
Po obiedzie i po chwilowym odpoczynku, z moim P. pojechalismy do Castoramy i Obi wyszukac kibelek wiszący do mieszkania, umywalke, zlew kuchenny, zmywarke i pralkę i milion innych rzeczy i w koncu po prostu usiadlam w sklepie na puszce z farbą bo myslalam, że nogi w d... mi wejdą :) Wrzucilam fotki :D No i kurirer przywiózl laktator :DDD
Teraz zaległam na wyrku i nie ruszam się do jutra :) miłego wieczorku :D
9.jpg12.jpg5.jpglaktator1.jpg
 
caffem79 - śliczne ciuszki. Gratuluję udanych zakupów :)
Teraz sobie poodpoczywaj bo nieźle się nalatałaś, ale to sama przyjemność urządzać gniazdko :)
 
W końcu przyniosłam do pracy kabel do aparatu i mogę wrzucić foteczkę jedynej rzeczy dla Maleństwa, którą mam u siebie - przecudnych bucików - króliczków, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia:rofl2:

Jako ciekawostkę dorzucam też zdjęcie przecudnego sweterka, który kupiłam, jak jeszcze miałam nadzieję, że urodzi się Zuzia. Dam koleżance, której z Antosia zrobiła się Julka;-)
 

Załączniki

  • DSCI0014.jpg
    DSCI0014.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCI0015.jpg
    DSCI0015.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 31
no widze dziewczyny, ze szalejecie z zakupami. eh ja czekam moze jutro bedzie wiadomo i wtedy juz latwiej. narazie maz mi zabrania haha bo az sie boi jak zaczne szalec po sklepach :D
 
Dziewczyny przeslodkie sa te ubranka dla maluszkow! :-)
Ja na razie nie szaleje, nic jeszcze nie kupilam. Dostalam jeden komplecik od kolezanki w prezencie, wiec jak zrobie fotke to tez wstawie. Sama jednak nic jeszcze nie kupuje, musze najpierw przejrzec ubranka po synku. Ja kupowalam na poczatku neutralne ciuszki, wiec czy bedzie chlopiec czy dziewczynka to i tak beda dobre:tak:.
Mysle ze zajme sie tym wszystkim dopiero w pazdzierniku lub nawet listopadzie:tak:. A w grudniu po swietach znow beda wyprzedaze, wiec skoro mam termin na 21 stycznia to moze zdaze jeszcze wtedy dokupic ewentualna reszte.
 
urocze te butki:):tak:
Ja też jeszcze nie kupuję, mam po synku sporo ciuszków -zrobię w nich porządek.Narazie staram się omijać sklepy z ciuszkami bo bym nieżle zaszalała coś mi się wydaje:)Zacznę zakupy koło 30 tygodnia....a pózniej w drugiej połowie grudnia już będę się oszczędzać zeby nie rozsypac się pod koniec grudnia(jeszcze smieszniej by było jak bym urodziła w swoje urodziny -a cześć rodzinki tak obstawia:-))
 
A ja skusiłam sie na ten śpiworek z 5-10-15 o którym wcześniej tu pisałyście i jestem bardzo zadowolona ze udało mi sie go dostać, bo już były ostatnie. A do tego kupiłam jeszcze fajne body kopertowe z długim rekawkiem! i to na razie tyle z moich zakupów dla naszego szkraba.
 
reklama
kashyaa cudne te buciczki, gdzie takie cudeńka dorwałaś, też bym takie chciała:) ja też na razie jeszcze zbytnio nie szaleje, w sumie to kupiłam tylko pajacyka jednego, koszuleczke i czapusie, dostałam jeszcze od babci kocyk i mama przywiozła mi trochę rzeczy od jej siostry z Francji i nie mam tego gdzie trzymać dlatego z zakupami czekam do remontu, bo wtedy też kupimy od razu jakąś szafeczke dla dzidziusia, więc będzie już gdzie układać:)
 
Do góry