reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Śliczne rzeczy dziewczyny, mi się niestety nie udało pooglądać ciuszków co daje mi kuzynka, nie było okazji.........
 
reklama
a ja dziś kupiłam 2 rożki
1.jpg

I pare ciuszków na większe dzieciątko 3 pajace i 6 bodziaków, 2 śpioszki i jedne pół śpiochy. Ja sie tam opanować nie umie to zamawiam hehe
 
Witam !!!Mam do sprzedania wozek espiro gtx w stanie bardzo dobrym na allegro od 1 zł bcm (numer aukcji 1200008922) . Zapraszam zainteresowanych! Pozdrowienia
 
Witam !!!Mam do sprzedania wozek espiro gtx w stanie bardzo dobrym na allegro od 1 zł bcm (numer aukcji 1200008922) . Zapraszam zainteresowanych! Pozdrowienia
Podaj link lepiej, żeby było łatwiej znaleźć, a może któraś z nas się zainteresuje, ja już wózek mam:-)
 
Mam dokładnie to samo :-)
A przedwczoraj kupiłam bodziaka z napisem "Tata i ja zgadzamy się, że mama jest szefem". Tatuś nie był zachwycony zakupem, ale jakoś musi to przełknąć :-D

Boski :D mój ma ochote kupić bodziaka "szef piaskownicy" zakochał się w nim hehe ;) a ja narazie z takich fajniejszych mam komplet 4 kopertowych bodziaków "kocham mojego tatę" "kocham moją mamę" "kocham babcię" i "kocham mojego dziadka" wszyscy zachwyceni :D
 
reklama
Mam dokładnie to samo :-)
A przedwczoraj kupiłam bodziaka z napisem "Tata i ja zgadzamy się, że mama jest szefem". Tatuś nie był zachwycony zakupem, ale jakoś musi to przełknąć :-D

giovannessa czy można wiedzieć gdzie kupiłaś takie body z takim fajowym napisem??? Widziałam w necie już inne , niezłe teksty ale ten jest bombowy!:-)
 
Do góry