reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Ja sobie dzisiaj pobrykałam po sklepach i... i kupiłam tylko jednego pajacyka na 56. Nie żeby nie było nic ładnego tylko albo śliczne rózowe z falbankami, motylkami - albo zdecydowanie chłopięce. No nie będę się wygłupiać, poczekam jeszcze ten tydzień może się dowiem co tam się buja :)
A odnośnie bucików - u mnie jest takie stoisko zakopiańskie i mają takie maluśkie skórzane trzewiki z futerkiem - muszę maluszkowi takie kupić jak już dostaną. A Ania jak była mała miała prawdziwe skórzane kierpce, słodkie były, choć tak bardziej na pokaz bo na co takiemu niemowlakowi buty.
 
reklama
No właśnie ja zastanawiałam się nad zakupem takiego śpiworko - kombinezona. Ale mam taki normalny z pytkami i chyba sobie odpuszczę już drugi. Po co szaleć...
 
A my z Rafałem kupiliśmy dziś wózeczek dla Kubusia :) Coneco Toledo w kolorze czarno-morskim :) I jestem z niego strasznie zadowolona. Bo niby używany ale w stanie idealnym i za 300zł. Do tego jeszcze gratis dostaliśmy nowiutka torbe do niego i ciepły śpiworek. Maly bedzie miał fajną fure ;P
 
Ja to się cieszę dziewczyny, że moje drugie bejbi wstrzeliło się z terminem porodu w tą samą porę roku co starszy brat. Mam jeszcze sporo rzeczy po Filipku, a większość z nich jest w takich kolorach, że pasuję i chłopakowi i dziewczynie.

Jeżeli chodzi o śpiworki to myślę, że na początek naszym szkrabom wystarczy jeden. Takie maleństwo nie jest w stanie jeszcze go jakoś bardzo zabrudzić. Poza tym pamiętajcie, że niemowlęta rosną bardzo szybko i to w czym będą chodził tej zimy za rok na pewno pasować nie będzie.

ariska
kombinezonik śliczny. My mamy podobny - też biały.:-)

Wiecie co, nie mogę się odczepić od tego roweru, który pokazywała Dominika:
TAGA rower dla mamy i taty - spacerówka dla Maluszka / Ciekawostki z dziecięcego świata :: PETITBABY - najwyższej jakości artykuły dla dzieci, zabawki, przytulanki, książeczki, ubranka, kosmetyki dziecięce

pioruńsko mi się podoba :-):-):-)
 
witam
tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i jestem coraz bardziej przerażona bo ja jeszcze nic nie mam dla mojego maleństwa. Jednak powoli zaczynam przeglądać różne aukcje gdzie czasami można trafić na fajne i niedrogie rzecz, chociaż na nic się jakoś nie mogę zdecydować... poczekam chyba aż na 100% bedę wiedziała co mi w brzuszku rośnie
 
Samanataa nie martw się, pamiętaj że tu piszą kobietki, które już polują ale dużo jest takich jak my, które czekają przynajmniej dopóki płci nie poznają;)
Ja tu "podglądam" co fajnego można znaleźć dla Maluszków, sama przez najbliższy miesiąc albo nawet 2 nie planuję póki co zakupów
 
Fogia pomijając już nawet cenę to kwestia czy teraz dużo jeździsz rowerem i czy masz gdzie, bo ja bym się nie łudziła że mając takie cudo nagle staniesz się "cyklistą";)
Ja ostatni rok mieszkałam w Oxfordzie i tam taki wynalazek ma rację bytu bo całe miasto się na rowerach porusza, są wydzielone drogi i jest bezpiecznie. W Polsce bałabym się maluszka tak wozić, chyba że park po drugiej stronie ulicy ale po parku to równie dobrze z wózkiem można się poruszać
 
reklama
Nie wiem jak fogia ale ja jestem wielkim pasjonatem jazdy rowerowej i też mi się takie cudo podoba. Może i po mieście nie jest bezpiecznie ale ja mieszkam w małym miasteczku otoczonym lasami. przemierzałam na rowerze puszczę Pszczyńską i zwiedziłam wiele ciekawych miejsc gdzie samochodem wjechać się nie da. wiem też jak niewygodne jest wożenie dzieciaków w tradycyjnym foteliku i taki pojazd wydaje mi się super rozwiązaniem - jednak nie za tą cenę :( coż wypadnie mi cały przyszły rok czyścić rdzę z mojego jednoślada ;)
 
Do góry