reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
bylam dzisiaj w Tesco - byly przecenione kilkupaki z bodziakami - ale niestety nic nie kupilam bo nie bylo uniwersalnych

albo z rozowa myszka miki albo z dinozaurem i samochodem :crazy:

a na jednym chyba sie ktos pomylil bo cena byla 17zl przeceniona z 62 - 6 bodziakow dla dziewczynki ale 18-24msc - inne takie same byly po 32 - i tak super cena ....

jak jutro uda sie dojrzec plec to polece i ktorys zestaw kupie
 
Ja tez te zestawy w tesco dzisiaj widzialam u nas byly jeszcze rampersy i pajace a i kocyki bawelniane takie letnie. To jak jutro podejrzymy co tam siedzi to cos w piatek kupie tak symbolicznie.
 
Perelka, ja też byłam dzisiaj w tesco i weszłam w dział dziecięcy to wyszłam z takim bananem na twarzy że szok :D najchętniej to bym pół działu wyniosła :-D
 
reklama
Do góry