reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
kozakow jako takich nie nosze - ale to z innych wzgledow :)
ew takie typu Emu lub takie nizsze do pol lydki jakby pol kozaki - tez na bosa stope :)



a przepraszam - jeszcze wyjatek jest - zakladam skarpety do butow narciarskich :-D
 
ja też się przyłączę do anty-rajstop :-D do spódnicy, sukienki to jeszcze tak, ale pod spodnie nigdy! czuję się jakbym była czymś owinięta, jakby mi coś pełzało po nogach :-p a poza tym jak mam rajstopy pod spodniami, to po kilku krokach zpodnie zjeżdżają mi z tyłka i co chwilę muszę podciągac...
 
pod spodnie tez w zyciu nie zaloze rajstop :p

ale ja mam jeszcze innego fiola - nienawidze skarpet - mam jedna pare - doslownie - stopki
w balerinkach i golych nogach chodze od marca do pazdziernika, a w zimie do zimowych butow wkladam bose stopy :)
serio? :D ja to z kolei nie wyobrażam sobie ubrać buta na gołą stopę :D no ale każdy ma inne wariactwa :p
co do rajstop, to kiedyś ubrałam, bo nie miałam wyjścia, potem jak się rozbierałam to M wszedł do pokoju i mnie w nich zobaczył i musiałybyście zobaczyć jego przerażenie w oczach i te słowa "NIGDY WIĘCEJ TEGO PRZY MNIE NIE UBIERAJ, PROSZĘ!!!" :D :D :D
 
Z okazji że nie znam płci Bobika kupiłam czapeczkę-musiałam sobie poprawić humor, bo w sumie nawet na USG nie widziałam dzidzi :crazy:
DSC_0190.jpg koszt 2zł:-)
 

Załączniki

  • DSC_0190.jpg
    DSC_0190.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 56
przeslodka czapusia :-)


a ja mam juz wozek w domu - jest cuuuuudny - jestem w nim zakochana :)
pomieszalismy kolory i spacerowka czarna a gondola na lato srebrno-szara :)
 
Ptysia podaj foto i cenę - pewnie już gdzieś o tym pisałaś, ale się nie dopchałam do wszystkich postów:confused2:
Ja też chcę 3w1 kupić z drugiej ręki, ale to w marcu dopiero:-)
 
cena za ten zestaw 1500
0_0_productGfx_19427708c9ee5d9679600a88c829e52d.jpg

mutsy_transporter_2011_d.jpg

jeszcze fotelik musze kupic
 

Załączniki

  • 0_0_productGfx_19427708c9ee5d9679600a88c829e52d.jpg
    0_0_productGfx_19427708c9ee5d9679600a88c829e52d.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 75
  • mutsy_transporter_2011_d.jpg
    mutsy_transporter_2011_d.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Rewelacyjny! :-)
Najchetniej już bym leciała kupić, ale znając siebie to gust mi się zmieni ze 3 razy do marca, dlatego muszę wstrzymać.
 
Do góry