reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
Ptysia, szalejesz! Och, jak ja ruszę w miasto, to M będzie musiał mnie utrzymywać przez cały miesiąc :tak: Niech tylko się dowiem kto tam jest!

Zjarałam się :cool2:

łóż.jpg
 

Załączniki

  • łóż.jpg
    łóż.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
Piękny ten wózek, zakochałam się w nim!!! Gdzie Ty taką okazyjną cenę znalazłaś??? Jak by Ci się znudził to daj znać, chętnie odkupię :tak:

na tablica.pl widziałam ten sam ale samą spacerówkę za 250zł! (wysłałam zapytanie, wózek niby z 2012 roku) a gondole z 2012 widziałam nawet za 120 zł .. wiec... jeszcze taniej niż mój zestaw może wyjść.. warto tak pokombinować (kupić spacerówkę a potem gondolę, często tanio są sprzedawane bo ludzie się chcą gondoli pozbyć dość szybko..)


matko.. a ja już 17 tydzień...:szok:
 
reklama
Do góry