reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
minisia....piękne ciuszki :) A z jakiej firmy te półspiochy? ten pajac z myszką micky czad :) Ogólnie wszystkie rzeczy ładne. :-)

kolorlove...dzieki za odpowiedz :*
 
ja segregowalam od 0 do 18 miesiecy ... mam tego z tone chyba!!! ale tych najmniejszych jest najwiecej bo maluch najszybciej z tego wyrasta!
 
Dziewczyny prośba - czy znacie na allegro pewnych sprzedawców z akcesoriami dziecięcymi i dla mam, żeby móc zrobić wyprawkę (pomijam ciuszki), żeby były tam i różnorakie kosmetyki, przewijaki i inne wyprawkowe sprawy???

Ja mam 2 - Flaming24 i Rodzyneczki

Skodziu ja tez zamawialam u Rodzyneczki i jestem zadowolona - brakujące rzeczy również dokupie u tego allegrowicza :-)

Dzięki dziewczyny za odpowiedz odnośnie połogu :*
Ale bedzie masakra! ja juz sie odzwyczailam od okresu...dobrze mi bez niego :-)

MATERAC

dziewczyny..mam pytanie odnośnie materaca do lózeczka...
Jaki jest najlepszy?
  1. piankowy
  2. lateksowy
  3. gryko-kokosowy???
:confused::confused::confused:

Również dolaczam się do pytania o materace, dziewczyny napiszcie swoje opinie:-)

A ja chciałam zapytać o ta 'foczke' do kąpieli, czy to jest fajna spraw i czy można kąpać na niej maluszka praktycznie od poczatku?
 
Ja mam grykowo kokosowy czy jakos tak. Tez za niki szukalam czytalam i ten chyba byl git skoro go kupilam. Co prawda kuplam go w komplecie z lozeczkiem. Tez musze zobaczyc tych allegrowiczow.
 
super zakupy:D co do materaca to też słyszałam, że te z kokosem są najlepsze i taki chyba kupię, ja oglądałam fajny w IKEA :)
 
reklama
Ja mialam kokos gryka maly uwielbial na nim soac pozniej przenieslismy go do duzego.lozka i tez spal.na.nim i materacyk.wytrzymal ponad 3lata bo dopiero w listopadzie czy pazdzierniku go.musialam wyrzucic z tego wzgledu ze.maly jednego dnia zdjal majtki pizamke i nasikal na niego :/ tak to by pewnie jeszcze sluzyl. Ja mialam z firmy gluck chyba tak sie pisze teraz nie pamietam i nie wiem czy kwestia firmy czy po prostu sa na tyle dobre. Nic sie z nim nie dzialo nie odksztalcal sie nie pocil sie maly na nim. Teraz tez chcialam taki kupic ale w uk mniejszy wybor wiec nie wiem.
 
Do góry