reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Super ciuszki :-)

Co do materaca, ja zdania nie zmnię. Najlepsze są piankowe. Gryka podobno często uczula, kokos za twardy itd.

Dla Hani miałam materac firmy Hilding
http://www.hilding.pl/produkt/materace-dzieciece_16/baby-hypoallergic_35.html
I na nic bym nie zamieniła. Przez 3 lata nawet się nie odkształcił, pokrowiec łatwo się zdejmuje i jest bardzo porządnie uszyty, dobrze się pierze. Słowem materac wyarczy i dla drugiego malucha.
 
reklama
karolq fajne te ciuszki :D ale paki od kumpeli pewnie jeszcze lepsze :D

co do materaca - doktoryzowalam sie poprzednim razem nad tym i po rozmowie z pediatra kupilam kokos-pianka-gryka ... juz teraz nie wiem czemu ... zastanawiam sie teraz czy go odswieze i bedzie ten sam czy kupie nowy ...
 
fajne zakupy dziewczyny:-D ja dzisiaj dostałam od teściowej takie próbki kremów, płynów i proszków dla Dzidziusia, jest nawet butelka Lovi 150ml jakaś nowa :-D cieszę się bardzo :-D
 
karolq fajne te ciuszki :D ale paki od kumpeli pewnie jeszcze lepsze :D

co do materaca - doktoryzowalam sie poprzednim razem nad tym i po rozmowie z pediatra kupilam kokos-pianka-gryka ... juz teraz nie wiem czemu ... zastanawiam sie teraz czy go odswieze i bedzie ten sam czy kupie nowy ...

to jest naprawde cieżko wybrać...jedni mówią by kupic z łuski gryczanej bo oddycha i nie uczula a na stronie rożnych producentów takich nie ma! są gryczano kokosowe i jest napisane by do 6m-ca spać na kokosie a dopiero potem na stronie gryczanej. Wiec nijak sie to ma wypowiedzi ze dla noworodka najlepszy z łuski gryczanej...I bądź tu człowieku mądry :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZIEWCZYNY...przepraszam ze wam tak truje odnośnie tego materacyka do łóżeczka ale jest to dla mnie naprawde bardzo ważna kwestia :tak:

Wstępna decyzja odnośnie materaca zapadła! :tak:

Po przeczytaniu setek artukułów i opinii, obejrzeniu mnóstwa filmików wybór padł na materac lateksowy firmy "Havea".
M.in. dlatego iż materac ten :
  • nie jest ani za miękki ani za twardy
  • dopasowywuje sie do ciała dziecka, nie ugina się pod ciężarem
  • jest oddychający , nie powoduje potówek, nie gromadzą się w nim roztocza bo jest przewiewny
  • jest mięsisty
  • jest miły w dotyku
  • pokrowiec jest zdejmowany
  • firma daje na niego 10 lat gwarancji
Wykropkowałam zalety materaca znalezione w opiniach jego użytkowników.



Nie chciałabym nikomu narzucać swojego zdania ale moze komuś pomoglam w podjęciu decyzji :) Wiadomo ile mam tyle opinii i każda musi kupować pod swoje potrzeby. Ja mam nadzieje ze ten jeden temat mam juz z głowy :):-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Do góry