reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Śliczne ubranka Moniczka:)
Błonka, ale miałaś niemiłą przygodę, jak sobie pomyślę o lecie 6 tyg okres w upał to mnie wzdryga
 
reklama
Monisia super zakupy :)


Ja dziś odwiedziłam lumpka i kupiłam body krótki rękaw, body długi rękaw, rampers, pajacyk, spodenki i czapeczkę i w sumie zapłaciłam 11 zł :-) a rzeczy jak nowe :-) przy robieniu prania okazało się, że mamy sporo rzeczy w różu, a jeśli okaże się, że to chłopiec to chcę, aby miał coś też w innych kolorach :-) a dla dziewczynki też te kolorki będą ok
1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 57
super zakupy dziewczyny, ja byłam dzisiaj w lumpku, ale kupiłam tylko kilka bluzek dla siebie, bo już się nie mieszczę w moje bluzki :D
przerażacie mnie tymi chwilami po porodzie...mam nadzieję, że jakoś dam radę :D
 
Dziewczyny prośba - czy znacie na allegro pewnych sprzedawców z akcesoriami dziecięcymi i dla mam, żeby móc zrobić wyprawkę (pomijam ciuszki), żeby były tam i różnorakie kosmetyki, przewijaki i inne wyprawkowe sprawy???

Ja mam 2 - Flaming24 i Rodzyneczki
 
Dziewczyny prośba - czy znacie na allegro pewnych sprzedawców z akcesoriami dziecięcymi i dla mam, żeby móc zrobić wyprawkę (pomijam ciuszki), żeby były tam i różnorakie kosmetyki, przewijaki i inne wyprawkowe sprawy???

Ja mam 2 - Flaming24 i Rodzyneczki

Ja polecam allegrowicza r_p77 - szybka wysyłka, dobre ceny i miał wszystko czego potrzebowałam. Pieluszki tetrowe też u niego zamawiałam i są ok. A przewijak i materac zamawiałam u allegrowicza kajasklep i też jestem zadowolona.
 
Majka to jest polog trwa 6 tyg wtedy wszystko ci schodzi z macicy jak wraca do normalnych rozmiarow. Na poczatku jets tego dosc duzo pozniej mniej. Ja mialam ok 4 tyg podajrze bo wtedy mnie juz korcilo do tego czegosc :d
 
Hejka
Zakupy dla maluszków już są w zaawansowanym stadium wiec wrzucam coś co dziś znalazłam. Porównanie kosmetyków dla dzieci i dla mam pod wzglęgem składów chemicznych. Dla mnie był to spory szok i wydaje mi się, że warto poczytać. :-)
Sroka o....: Analiza - Balsamy dla dzieci

Jak wejdziecie w zakładkę analizy to do wyboru jest kilkanaście pozycji :tak:
Ja z chemią nie mam nic wspólnego więc jak któraś się zna i stwierdzi, że to jakaś ściema to będę wdzięczna :tak:
 
reklama
Dziewczyny prośba - czy znacie na allegro pewnych sprzedawców z akcesoriami dziecięcymi i dla mam, żeby móc zrobić wyprawkę (pomijam ciuszki), żeby były tam i różnorakie kosmetyki, przewijaki i inne wyprawkowe sprawy???

Ja mam 2 - Flaming24 i Rodzyneczki
PODPISUJE SIE :)
Sama szukam jakiegos sprzedawcy gdzie kupi wszystkie sprawy higieniczne glownie za jednym zamachem.

Ja się męczyłam 8 tygodni, a tu jeszcze lato :(
Maja u mnie bylo 6 tyg.
Na poczatku wiecej pozniej mniej - jak juz myslisz ze koniec pojawia sie znowu :D
A po 6 tyg, mialam tylko 2 tyg przerwy i dostalam juz 'swoj' okres' :]]]] [mimo karmienia cycem]]
 
Do góry