reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Lady ja flanelowe miałam do, przykrywania, na przewijak, do wózka żeby nie obrzygala materacyka bo są ładne kolorowe,
do obcierania smarkania, lekarza, przykrywania w uplane dni do spania w wózku, do przebierania w gości, i na ramię,miałam tetrowe
 
reklama
Skodzia, powiem Ci, że miałam te same dylematy. Ostatecznie nie mupiłam, lecz dostałam od kogoś dwie sztuki i tak jak dziewczyny piszą lezały na zmianie na przewijaku, bo ciepłe. Nie znalazłam dla nich lepszego pzreznaczenia.
A do przewijania w gościach miałam takie podkłady niby jednorazowe z Rossmana.
 
Rożek

o0xzpf.jpg


Pieluszki flanelowe

2duh1ep.jpg

Rożek bardzo ładny. I fajnie, że taki uniwersalny wzór. Będziesz miała też dla następnych dzieciaków. Ja dostałam rożki i kołderki od mamy, po mojej małej siostrze (13lat różnicy) i cieszę się, że są białe, bo mogę ich użyć niezależnie od płci. Jakby były różowe z falbankami to już trochę głupio dla chłopaczka;-)


A ja właśnie strasznie chciałam coś kupić dla dzieciaczka, ale nie miałam co, bo prawie wszystko dostałam od rodziny i znajomych. Autentycznie prawie wszystko, nawet wózek:szok:
A tu flanelowe pieluchy na forum. Hehehehe tego nie mam!:-D Zaraz wyszperam jakieś piękne. No i te ręczniczki z kapturkiem to wolę mieć nowe, świeże.Aż mi się gorąco zrobiło.
 
Rożek bardzo ładny. I fajnie, że taki uniwersalny wzór. Będziesz miała też dla następnych dzieciaków. Ja dostałam rożki i kołderki od mamy, po mojej małej siostrze (13lat różnicy) i cieszę się, że są białe, bo mogę ich użyć niezależnie od płci. Jakby były różowe z falbankami to już trochę głupio dla chłopaczka;-)


A ja właśnie strasznie chciałam coś kupić dla dzieciaczka, ale nie miałam co, bo prawie wszystko dostałam od rodziny i znajomych. Autentycznie prawie wszystko, nawet wózek:szok:
A tu flanelowe pieluchy na forum. Hehehehe tego nie mam!:-D Zaraz wyszperam jakieś piękne. No i te ręczniczki z kapturkiem to wolę mieć nowe, świeże.Aż mi się gorąco zrobiło.
My też będziemy mieć większość rzeczy po rodzinie, ale takie rzeczy jak ręcznik to higienicznie dzieciątko musi mieć swoje nowe :tak: Chyba ręcznika też nie będziemy musieli kupować, bo w sumie ciocia nam fajny wielki czerwony kupiła, może się ten wykorzysta, nowiutki, nieruszany.

A kolory to ja takie lubię, beże brązy, kolory ziemi i będę kupować neutralne nawet jak będę wiedziała jaka płeć dziecka będzie. Po prostu takie lubię.
 
Dobrze ,ze to moje drugie baby. Wiem co i jak tylko tera kolorystycznie sie nie zgadza .... aaaa ciekawe kiedy moja koszulka przyjdzie ,? :-$
 
Skodzia rożek super!
Ja jeszcze boję się kupować, ale chętnie sobie popatrzę...
Ja mam nadzieję, że też dostanę trochę rzeczy, bo same chłopaki na około się rodzą :) Tylko moją szwagierkę szlag trafi, bo tyle rzeczy mi przywiozła po dziewczynach, a tu dupa. Ale to dobrze, ona naprawdę wszystko różowe ma...
Kochana przełam swój strach :tak: Wtedy wszystko będzie lepiej ;-)

Oj tam różowe nie różowe, jak będziecie w domku na luzie to i Młody może różowe nosić, a co, metroseksualni noszą różowe koszuleczki to body czy pajaca nie można? :happy::-p
 
reklama
Do góry