reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Ja mam ciazowe stare ale nie zamierzam w nich chodzic. Juz sobie takie alladynki upatrzylam . Kobieta w ciazy tez jest seksi :) :)
 
laski a ja szukam w czym isc na wielka impreze pod koniec stycznia ... nie jest to opcja balowa raczej urodziny w knajpie ... wypadaloby sobie cos sensownego kupic ale zero koncepcji !!!! heeeeelp
 
laski a ja szukam w czym isc na wielka impreze pod koniec stycznia ... nie jest to opcja balowa raczej urodziny w knajpie ... wypadaloby sobie cos sensownego kupic ale zero koncepcji !!!! heeeeelp
Kup sobie jakąs fajna bluzkę tunikę do tego spodnie ciązowe rurkowe i masz git wyjscie. W tesco znajdziesz coś fajnego bo mas zjechać albo już byłas
 
wiecie jak ja w tunikach wygladam !! jak beczka smiechu !!! przy moim mega biuscie wszystkie na mnie wisza !!
juz predzej w jakiejs sukience w miare dopasowanej (tak tak moze to dziwnie brzmi ale lepiej tak sie czuje niz w wiszacej tunice)
zrobie wam potem jakies foty to mi powiecie w czym wygladam w miare :)
 
wiecie jak ja w tunikach wygladam !! jak beczka smiechu !!! przy moim mega biuscie wszystkie na mnie wisza !!
juz predzej w jakiejs sukience w miare dopasowanej (tak tak moze to dziwnie brzmi ale lepiej tak sie czuje niz w wiszacej tunice)
zrobie wam potem jakies foty to mi powiecie w czym wygladam w miare :)
mea bo wbrew pozorom osby puszyste powinny nosic dopasowane rzeczy - luzne tylko dodaja wiecej kg.
 
reklama
Mea to ja mam 4 rozmiary rożnicy miedzy gora a dołem,Kupuję tuniki asemetryczne, bluzki rozciagliwych materialow,jak dobrze dopasujesz w biuscie czesto są zwężane u dolu.Pięknie mieć rozmiary do 42 bo wszsystko znajdziesz potem zaczynają sie problemy
 
Do góry